Firmy mówią

PowerWalker VFI 1000 ICT IoT — zasilacz UPS, którego obsłużysz za pomocą smartfona 0

PowerWalker VFI 1000 ICT IoT — zasilacz UPS, którego obsłużysz za pomocą smartfona

2024-04-20 19:02 0 komentarzy

W ostatnich latach coraz większą popularnością cieszą się produkty z kategorii Internet of Things. Jak się okazuje, zaliczyć do nich możemy nawet zasilacze awaryjne, a PowerWalker VFI 1000 ICT IoT jest idealnym tego przykładem.

Więcej
Startują Targi Ślubne w ALFA Centrum Gdańsk - Galerii Alternatywnej  0

Startują Targi Ślubne w ALFA Centrum Gdańsk - Galerii Alternatywnej

2024-04-18 07:02 0 komentarzy

Moda ślubna, papeteria, akcesoria florystyczne i dekoracje sal, oprawa muzyczna przyjęcia, nauka tańca, oferta fotograficzna i wideo, a nawet pirotechniczna - czyli wszystko i jeszcze więcej szykują wystawcy Targów Ślubnych, które już w sobotę, 20 kwietnia, odbędą się w Alfa Centrum Gdańsk - Galerii Alternatywnej. Na uczestników wydarzenia czeka mnóstwo inspiracji i cennych porad w zakresie organizacji ślubu i wesela, a także oferty specjalne i miłe niespodzianki. Robiąc tego dnia zakupy w galerii, można będzie otrzymać upominek dla par.

Więcej
Kolagen - białko niezbędne do prawidłowego funkcjonowania człowieka 0

Kolagen - białko niezbędne do prawidłowego funkcjonowania człowieka

2024-04-18 06:46 0 komentarzy

Kolagen to białko budulcowe, które wchodzi w skład wszystkich organizmów zwierzęcych. To związek, który można znaleźć w tkance łącznej, a także w skórze, kościach czy w chrząstkach stawowych. To substancja niezbędna do utrzymania jędrności i elastyczności skóry, która może również pozytywnie wpływać na kondycję włosów i paznokci. Kolagen to związek niezbędny też do prawidłowego funkcjonowania układu ruchu, który jest doceniany m.in. przez osoby aktywne fizycznie.

Więcej
Czy Internet 5G jest dostępny dla wszystkich? 0

Czy Internet 5G jest dostępny dla wszystkich?

2024-04-18 06:32 0 komentarzy

O Internecie 5G mówi się sporo. Ma on zarówno swoich entuzjastów, jak i przeciwników. Dlatego omawiając ten temat, należy powiedzieć czym jest to sławetne 5G. Wtedy można podjąć świadomą decyzję, czy warto inwestować w routery 5G, jakie są obecnie w ofercie wielu operatorów, jak np. te od firmy ZTE.

Więcej
Zamiast wysyłać pismo, urzędnik do ciebie zadzwoni 0

Zamiast wysyłać pismo, urzędnik do ciebie zadzwoni

2024-04-16 18:59 0 komentarzy

Rejestr Danych Kontaktowych, skrótowo RDK, to zbiór bieżących danych kontaktowych obywateli, dostępny dla urzędników administracji państwowej. Zobacz, jak może ułatwić twoje codzienne sprawy.

Więcej
Fuzja Czekolady i Kawy w zabytkowej Elektrowni Scheiblera 0

Fuzja Czekolady i Kawy w zabytkowej Elektrowni Scheiblera

2024-04-16 17:10 0 komentarzy

15 stoisk najlepszych łódzkich pracowni cukierniczych, cukierni i piekarni, stanowiska z kawą speciality, rzemieślniczymi lodami, winem i rytualnym kakao, a do tego warsztaty malowania brokatową czekoladą i wielka lodowa rzeźba!

Więcej
Sharp wprowadza nowe modele drukarek wielofunkcyjnych A4 0

Sharp wprowadza nowe modele drukarek wielofunkcyjnych A4

2024-04-16 08:01 0 komentarzy

Sharp, przodujący dostawca technologicznych produktów i usług biznesowych, wprowadza do oferty trzy kolorowe urządzenia MFP (wielofunkcyjne) A4.

Więcej
Podatek od nieruchomości i wynajem - jakie są wątpliwości? 0

Podatek od nieruchomości i wynajem - jakie są wątpliwości?

2024-04-15 21:20 0 komentarzy

Niektóre osoby posiadające mieszkania na wynajem mogą być zaniepokojone czytając o tym, że ich lokale zostaną obłożone podatkiem katastralnym. Na razie prawdopodobieństwo takich zmian jest małe (z powodów administracyjnych i politycznych), wiec można przypuszczać, że właściciele mieszkań na wynajem nadal będą płacić podatek od nieruchomości ustalany w zależności od powierzchni lokum. Problem polega na tym, że nie ma pewności, ile powinna wynosić wspomniana danina. To ważna kwestia, bo mówimy o dwóch stawkach, które mogą mieć zastosowanie. W większości gmin, pierwsza taka stawka wynosi obecnie 33,10 zł/mkw., a druga - 1,15 zł/mkw. Różnica jest zatem niebagatelna. Wyjaśniamy więc, dlaczego podatek od nieruchomości w kontekście wynajmu mieszkań bywa problematyczny.

Więcej
Innowacyjność to łączenie kropek, tak żeby stworzyć nową wartość 0

Innowacyjność to łączenie kropek, tak żeby stworzyć nową wartość

2024-04-15 21:02 0 komentarzy

- Innowacja nie musi być najnowszym rozwiązaniem technicznym z zastosowaniem AI czy innych zaawansowanych narzędzi. To czasem dostrzeżenie, że brakuje jakiegoś drobnego rozwiązania i wypełnienie tej luki - mówi Ewa Kraińska, twórczyni When U Buy – start-upu nagradzanego właśnie za innowacyjność.

Więcej
Przesilenie wiosenne. Symptomy sezonowego spadku energii 0

Przesilenie wiosenne. Symptomy sezonowego spadku energii

2024-04-14 09:58 0 komentarzy

Nadejście wiosny to czas, którego z reguły oczekuje się z utęsknieniem. Jednak paradoksalnie zdarza się, że zamiast cieszyć się tym ożywczym okresem, często odczuwa się zmęczenie, apatię i spadek energii. To objawy przesilenia wiosennego, określanego czasem jako depresja sezonowa.

Więcej

Najnowsze komentarze

Beskid Niski z dziećmi - Cergowa
Dziękuję za podzielenie się tym artyk...
~Lukasz
Dróżki w Kalwarii Zebrzydowskiej z dziećmi
Niestety nie polecam tej trasy na podró...
~A nna
Dróżki w Kalwarii Zebrzydowskiej z dziećmi
Witam, czy da radę przejść dróżki z...
~Figa11