Wyjdźże z dzieckiem

Odkryj Bratysławę i Koszyce podczas majówki 0

Odkryj Bratysławę i Koszyce podczas majówki

2024-04-20 19:38 0 komentarzy

Weź udział w wydarzeniach dostępnych dla wszystkich bez opłat za wstęp. Idealnym momentem na odwiedzenie dwóch największych miast Słowacji jest tegoroczna majówka. W Bratysławie odbędzie się wielogatunkowy festiwal na świeżym powietrzu a lokalni artyści otworzą swoje galerie dla publiczności. W Koszycach po remoncie ponownie ożyje wyjątkowa Śpiewająca Fontanna a wielka uroczystość upamiętni ważne wydarzenie, jakim było nadanie herbu miastu.

Więcej
Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie 0

Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie

2024-04-20 19:14 0 komentarzy

Odkryj fascynujący świat lotnictwa podczas swojej majówki w Krakowie, odwiedzając Muzeum Lotnictwa Polskiego. To miejsce, które przeniesie Cię w podróż przez historię polskiego lotnictwa, prezentując bogactwo osiągnięć technicznych, bohaterstwo pilotów oraz ewolucję samolotów i śmigłowców.

Więcej
Odkryj piękno polskich lasów z Czaswlas.pl! 0

Odkryj piękno polskich lasów z Czaswlas.pl!

2024-04-06 08:08 0 komentarzy

Czaswlas.pl to kompleksowy przewodnik turystyczny po najpiękniejszych zakątkach Lasów Państwowych. Znajdziesz tu informacje o ponad 17 000 obiektów leśnych, w tym ośrodków s

Więcej
Rezerwat przyrody Czartowe Pole 0

Rezerwat przyrody Czartowe Pole

2023-04-17 10:18 0 komentarzy

Rezerwat "Czartowe Pole" to piękny obszar chroniony położony w pobliżu miejscowości Firlej w województwie lubelskim. Nazwa rezerwatu pochodzi z miejscowej legendy, według której to miejsce było miejscem spotkań czarownic i innych demonów, w tym samego Czarta.

Więcej
Pieniny z dziećmi - Trzy Korony i Sokolica z Krościenka nad Dunajcem 0

Pieniny z dziećmi - Trzy Korony i Sokolica z Krościenka nad Dunajcem

2022-04-27 11:27 0 komentarzy

Na szczycie Trzech Koron stawaliśmy już kilkukrotnie, tym razem jednak wybraliśmy bardziej wymagającą i dłuższą trasę, a także podjęliśmy się zdobycia dwóch najbardziej znanych szczytów polskich Pienin tego samego dnia.

Więcej
Kraków z dzieckiem - Krakowska Jaskinia Solna 0

Kraków z dzieckiem - Krakowska Jaskinia Solna

2021-12-05 19:58 0 komentarzy

Kiedy za oknem szaro, a dookoła wszechogarniający smog, warto zajrzeć do jaskini solnej. Wspaniały mikroklimat panujący wewnątrz, przyciemnione światła i spokojna muzyka płynąca z głośników. To idealne miejsce do relaksu dla dorosłych a także, a może przede wszystkim świetna zabawa dla dzieci.

Więcej
Beskid Mały z dziećmi - Góra Żar i Kiczera 0

Beskid Mały z dziećmi - Góra Żar i Kiczera

2021-11-27 21:01 0 komentarzy

Góra Żar znajdująca się w Beskidzie Małym to bardzo znane i chętnie odwiedzane miejsce. A to ze względu na znajdującą się tutaj kolejkę linową- terenową, dzięki której w kilka minut możemy dostać się na szczyt.

Więcej
Beskid Wyspowy z dziećmi - Jaworz

Beskid Wyspowy z dziećmi - Jaworz

2021-11-24 14:11

Piękna złota jesień trwa w tym roku wyjątkowo długo, chcąc nacieszyć się jeszcze pięknem przyrody postanowiliśmy wybrać się na Jaworz w Beskidzie Wyspowym. Ze znajdującej się pod szczytem wieży widokowej roztaczają się przepiękne widoki z Tatrami w tle.

Więcej
Magurski Park Narodowy - Co warto zobaczyć? 0

Magurski Park Narodowy - Co warto zobaczyć?

2021-11-17 10:07 0 komentarzy

Magurski Park Narodowy położony na najbardziej dzikich terenach Beskidu Niskiego, jest jednym z mniej znanych Parków Narodowych w Polsce. Dziewicza przyroda, rzadkie gatunki roślin i zwierząt, zupełna cisza i niewielka ilość turystów sprawia, że miejsce to przyciąga miłośników niczym nie skażonej przyrody.

Więcej
Ośrodek Edukacyjno - Muzealny Magurskiego Parku Narodowego z dziećmi

Ośrodek Edukacyjno - Muzealny Magurskiego Parku Narodowego z dziećmi

2021-11-07 13:01

Beskid Niski i mieszczący się na jego terenie Magurski Park Narodowy to bogactwo dzikiej i niczym nie naruszonej przyrody. Kiedy jednak pogoda nie dopisuje warto wybrać się do niezwykłego muzeum w którym ta przyroda jest dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Więcej

Najnowsze komentarze

Beskid Niski z dziećmi - Cergowa
Dziękuję za podzielenie się tym artyk...
~Lukasz
Dróżki w Kalwarii Zebrzydowskiej z dziećmi
Niestety nie polecam tej trasy na podró...
~A nna
Dróżki w Kalwarii Zebrzydowskiej z dziećmi
Witam, czy da radę przejść dróżki z...
~Figa11