Wyjdźże z dzieckiem

Korona Gór Polski - Jagodna z dziećmi 0

Korona Gór Polski - Jagodna z dziećmi

2021-06-30 13:55 0 komentarzy

Późnym popołudniem postanowiliśmy się wybrać do Schroniska PTTK Jagodna i wcale nie mieliśmy zamiaru tego dnia zdobywać najwyższego szczytu Gór Bystrzyckich. W planach były placki jagodowe które są tutejszą specjalnością i przysmakiem, po pysznym jedzeniu zebraliśmy się jednak w sobie i z pełnymi brzuchami wyruszyliśmy zdobywać Jagodną.

Więcej
Góry Stołowe - Błędne Skały z dziećmi 0

Góry Stołowe - Błędne Skały z dziećmi

2021-06-30 13:44 0 komentarzy

Na Szczelińcu Wielkim tak nam się spodobało że kolejnego dnia postanowiliśmy znów wyruszyć w Góry Stołowe. Tym razem naszym celem był chyba najbardziej popularny szlak wiodący przez Błędne Skały, musieliśmy sprawdzić czy rzeczywiście można się tutaj zgubić.

Więcej
Korona Gór Polski - Wielka Sowa z dziećmi 0

Korona Gór Polski - Wielka Sowa z dziećmi

2021-06-30 13:29 0 komentarzy

Kończąc niezwykle intensywny dzień po zdobyciu Orlicy, Szczelińca Wielkiego i Waligóry zostało nam jeszcze trochę sił i postanowiliśmy wyruszyć na Wielką Sowę. Najwyższy szczyt Gór Sowich z charakterystyczną wieżą na szczycie zaskoczył nas swoim niezwykłym klimatem i malowniczością miejsca.

Więcej
Korona Gór Polski - Waligóra z dziećmi 0

Korona Gór Polski - Waligóra z dziećmi

2021-06-30 08:48 0 komentarzy

Waligórę najwyższy szczyt Gór Kamiennych postanowiliśmy zdobyć tego samego dnia co Orlicę, Szczeliniec Wielki i Wielką Sowę. Nie było łatwo bo szlak choć krótki okazał się niezwykle stromy, ale nasza 16 już korona została zdobyta.

Więcej
Korona Gór Polski - Szczeliniec Wielki z dziećmi 0

Korona Gór Polski - Szczeliniec Wielki z dziećmi

2021-06-30 08:32 0 komentarzy

Pierwszy raz zawitaliśmy w Góry Stołowe i zachwytom nie było końca. Trasa przez Szczeliniec Wielki okazała się strzałem w dziesiątkę i obfitowała w niesamowite formy skalne, a przejście przez Piekielną Kuchnię i Piekiełko dostarczyło dreszczyku emocji wszystkim uczestnikom wyprawy.

Więcej
Korona Gór Polski - Orlica z dziećmi 0

Korona Gór Polski - Orlica z dziećmi

2021-06-29 20:22 0 komentarzy

Na Orlicę najwyższy szczyt Gór Orlickich prowadzi szeroka szutrowa droga. Trasa jest krótka i łatwa, a ze znajdującej się na szczycie wieży możemy podziwiać malownicze widoki.

Więcej
Korona Gór Polski - Kłodzka Góra z dziećmi 0

Korona Gór Polski - Kłodzka Góra z dziećmi

2021-06-29 08:22 0 komentarzy

Myśleliśmy sobie że szybko i bez większych problemów zdobędziemy kolejny ze szczytów należący do Korony Gór Polski, a tu taka niespodzianka! Niebieski szlak prowadzący na Kłodzką Górę okazał się stromy i wymagający, mimo wszystko daliśmy radę i zdobyliśmy naszą 13 koronę.

Więcej
Korona Gór Polski - Biskupia Kopa z dziećmi 0

Korona Gór Polski - Biskupia Kopa z dziećmi

2021-06-28 13:51 0 komentarzy

W drodze do Kotliny Kłodzkiej postanowiliśmy zrobić sobie małą przerwę i zdobyć najwyższy szczyt Gór Opawskich - Biskupią Kopę. Pomimo iż wieża po stronie czeskiej o tak wcześniej porze była jeszcze zamknięta wyprawę zaliczamy do niezwykle udanych.

Więcej
Zamek Rabsztyn z dziećmi 0

Zamek Rabsztyn z dziećmi

2021-06-27 22:10 0 komentarzy

Zamek Rabsztyn już od dawna znajdował się na naszej liście miejsc do odwiedzenia, przez ostatnie dwa lata nie było to jednak możliwe ze względu na trwający remont. Kiedy tylko dowiedzieliśmy się że zamek został ponownie otwarty dla zwiedzających postanowiliśmy koniecznie tu przyjechać.

Więcej
Gorc z przełęczy Wierch Młynne z dziećmi 1

Gorc z przełęczy Wierch Młynne z dziećmi

2021-06-27 18:03 1 komentarzy

Kolejny raz odwiedziliśmy Gorc, tym razem jednak wybraliśmy krótszy szlak prowadzący z przełęczy Wierch Młynne. Wyprawa okazała się całkiem przyjemna, a gorczańskie widoki jak zwykle nas nie zawiodły.

Więcej

Najnowsze komentarze

Przyjemna łazienka poza sezonem grzewczym
http://slkjfdf.net/ - Esaqeda Ipaweci ek...
~omukeeguzemi
Dróżki w Kalwarii Zebrzydowskiej z dziećmi
Niestety nie polecam tej trasy na podró...
~A nna
Dróżki w Kalwarii Zebrzydowskiej z dziećmi
Witam, czy da radę przejść dróżki z...
~Figa11