Wyjdźże z dzieckiem

Korona Gór Polski - Orlica z dziećmi 0

Korona Gór Polski - Orlica z dziećmi

2021-06-29 20:22 0 komentarzy

Na Orlicę najwyższy szczyt Gór Orlickich prowadzi szeroka szutrowa droga. Trasa jest krótka i łatwa, a ze znajdującej się na szczycie wieży możemy podziwiać malownicze widoki.

Więcej
Korona Gór Polski - Kłodzka Góra z dziećmi 0

Korona Gór Polski - Kłodzka Góra z dziećmi

2021-06-29 08:22 0 komentarzy

Myśleliśmy sobie że szybko i bez większych problemów zdobędziemy kolejny ze szczytów należący do Korony Gór Polski, a tu taka niespodzianka! Niebieski szlak prowadzący na Kłodzką Górę okazał się stromy i wymagający, mimo wszystko daliśmy radę i zdobyliśmy naszą 13 koronę.

Więcej
Korona Gór Polski - Biskupia Kopa z dziećmi 0

Korona Gór Polski - Biskupia Kopa z dziećmi

2021-06-28 13:51 0 komentarzy

W drodze do Kotliny Kłodzkiej postanowiliśmy zrobić sobie małą przerwę i zdobyć najwyższy szczyt Gór Opawskich - Biskupią Kopę. Pomimo iż wieża po stronie czeskiej o tak wcześniej porze była jeszcze zamknięta wyprawę zaliczamy do niezwykle udanych.

Więcej
Zamek Rabsztyn z dziećmi 0

Zamek Rabsztyn z dziećmi

2021-06-27 22:10 0 komentarzy

Zamek Rabsztyn już od dawna znajdował się na naszej liście miejsc do odwiedzenia, przez ostatnie dwa lata nie było to jednak możliwe ze względu na trwający remont. Kiedy tylko dowiedzieliśmy się że zamek został ponownie otwarty dla zwiedzających postanowiliśmy koniecznie tu przyjechać.

Więcej
Gorc z przełęczy Wierch Młynne z dziećmi 1

Gorc z przełęczy Wierch Młynne z dziećmi

2021-06-27 18:03 1 komentarzy

Kolejny raz odwiedziliśmy Gorc, tym razem jednak wybraliśmy krótszy szlak prowadzący z przełęczy Wierch Młynne. Wyprawa okazała się całkiem przyjemna, a gorczańskie widoki jak zwykle nas nie zawiodły.

Więcej
Kraków z dzieckiem - Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego 0

Kraków z dzieckiem - Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego

2021-05-21 09:46 0 komentarzy

Niemalże w samym centrum Krakowa jest takie miejsce gdzie możemy pospacerować wśród niezliczonej ilości kwiatów, ziół, krzewów i drzew. Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego, bo o nim mowa to z pewnością ciekawa propozycja nie tylko dla miłośników botaniki.

Więcej
Lubań z przełęczy Snozka z dziećmi 0

Lubań z przełęczy Snozka z dziećmi

2021-05-09 07:27 0 komentarzy

Na Lubań wybraliśmy się po raz pierwszy w ubiegłym roku, zachwyciły nas wtedy przepiękne widoki roztaczające się ze znajdującej się na szczycie wieży. Tym razem obraliśmy szlak prowadzący z przełęczy Snozka, który okazał się znacznie bardziej widokowy niż ten wiodący z Ochotnicy Dolnej.

Więcej
Co warto zobaczyć w Krasnobrodzie? 0

Co warto zobaczyć w Krasnobrodzie?

2021-05-08 07:53 0 komentarzy

Krasnobród mijaliśmy dość często na naszej trasie, ale jakoś nigdy nie było okazji żeby odwiedzić to miejsce. Nie mogliśmy więc dłużej zwlekać i w końcu zdecydowaliśmy się na kilkugodzinną objazdówkę po najbardziej znanych i interesujących miejscach tego miasteczka.

Więcej
Kraków z dzieckiem - Podziemna Nowa Huta 0

Kraków z dzieckiem - Podziemna Nowa Huta

2021-05-07 17:35 0 komentarzy

Podziemna Nowa Huta to jeden z oddziałów Muzeum Krakowa. Obecnie można tutaj oglądać wystawę "Stan zagrożenia", niewielka mieszcząca się w podziemiach ekspozycja przedstawia potrzebę człowieka (ale nie tylko) do ukrycia się przed niebezpieczeństwem.

Więcej
Spacer po Lublinie z dziećmi 0

Spacer po Lublinie z dziećmi

2021-05-07 12:06 0 komentarzy

Lublin to przepiękne miasto z tajemniczymi uliczkami, niewielkimi sklepikami z rękodziełem i niesamowitym klimatem. Podczas naszej wizyty muzea i wszystkie punkty widokowe pozostawały zamknięte więc nie udało nam się w pełni odkryć uroku tego miejsca, jednak kilkugodzinny spacer po mieście zaliczamy do niezwykle udanych.

Więcej

Najnowsze komentarze

Beskid Niski z dziećmi - Cergowa
Dziękuję za podzielenie się tym artyk...
~Lukasz
Dróżki w Kalwarii Zebrzydowskiej z dziećmi
Niestety nie polecam tej trasy na podró...
~A nna
Dróżki w Kalwarii Zebrzydowskiej z dziećmi
Witam, czy da radę przejść dróżki z...
~Figa11