Wyjdźże z dzieckiem

Gorc z przełęczy Wierch Młynne z dziećmi 1

Gorc z przełęczy Wierch Młynne z dziećmi

2021-06-27 18:03 1 komentarzy

Kolejny raz odwiedziliśmy Gorc, tym razem jednak wybraliśmy krótszy szlak prowadzący z przełęczy Wierch Młynne. Wyprawa okazała się całkiem przyjemna, a gorczańskie widoki jak zwykle nas nie zawiodły.

Więcej
Kraków z dzieckiem - Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego 0

Kraków z dzieckiem - Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego

2021-05-21 09:46 0 komentarzy

Niemalże w samym centrum Krakowa jest takie miejsce gdzie możemy pospacerować wśród niezliczonej ilości kwiatów, ziół, krzewów i drzew. Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego, bo o nim mowa to z pewnością ciekawa propozycja nie tylko dla miłośników botaniki.

Więcej
Lubań z przełęczy Snozka z dziećmi 0

Lubań z przełęczy Snozka z dziećmi

2021-05-09 07:27 0 komentarzy

Na Lubań wybraliśmy się po raz pierwszy w ubiegłym roku, zachwyciły nas wtedy przepiękne widoki roztaczające się ze znajdującej się na szczycie wieży. Tym razem obraliśmy szlak prowadzący z przełęczy Snozka, który okazał się znacznie bardziej widokowy niż ten wiodący z Ochotnicy Dolnej.

Więcej
Co warto zobaczyć w Krasnobrodzie? 0

Co warto zobaczyć w Krasnobrodzie?

2021-05-08 07:53 0 komentarzy

Krasnobród mijaliśmy dość często na naszej trasie, ale jakoś nigdy nie było okazji żeby odwiedzić to miejsce. Nie mogliśmy więc dłużej zwlekać i w końcu zdecydowaliśmy się na kilkugodzinną objazdówkę po najbardziej znanych i interesujących miejscach tego miasteczka.

Więcej
Kraków z dzieckiem - Podziemna Nowa Huta 0

Kraków z dzieckiem - Podziemna Nowa Huta

2021-05-07 17:35 0 komentarzy

Podziemna Nowa Huta to jeden z oddziałów Muzeum Krakowa. Obecnie można tutaj oglądać wystawę "Stan zagrożenia", niewielka mieszcząca się w podziemiach ekspozycja przedstawia potrzebę człowieka (ale nie tylko) do ukrycia się przed niebezpieczeństwem.

Więcej
Spacer po Lublinie z dziećmi 0

Spacer po Lublinie z dziećmi

2021-05-07 12:06 0 komentarzy

Lublin to przepiękne miasto z tajemniczymi uliczkami, niewielkimi sklepikami z rękodziełem i niesamowitym klimatem. Podczas naszej wizyty muzea i wszystkie punkty widokowe pozostawały zamknięte więc nie udało nam się w pełni odkryć uroku tego miejsca, jednak kilkugodzinny spacer po mieście zaliczamy do niezwykle udanych.

Więcej
Ćwilin z dziećmi 0

Ćwilin z dziećmi

2021-04-26 13:03 0 komentarzy

Ćwilin to jeden z najbardziej widokowych szczytów w Beskidzie Wyspowym. W ubiegłym roku byliśmy na nim po raz pierwszy wyruszając z Przełęczy Gruszowiec, tym razem postanowiliśmy zdobyć górę idąc szlakiem niebieskim prowadzącym z Jurkowa.

Więcej
Staw Wroński i Zamek Tenczyn z dziećmi 0

Staw Wroński i Zamek Tenczyn z dziećmi

2021-04-21 09:36 0 komentarzy

Na Zamku Tenczyn byliśmy już nie raz zarówno przed jego odnowieniem, jak i później zwiedzając odrestaurowane wnętrza i dziedziniec. Tym razem nie parkowaliśmy przy samej warowni ale postanowiliśmy zrobić dłuższy spacer startując przy stawie Wrońskim.

Więcej
Wapiennik - ścieżka ornitologiczna w Kamieniu z dziećmi 0

Wapiennik - ścieżka ornitologiczna w Kamieniu z dziećmi

2021-04-16 20:07 0 komentarzy

Zupełnie przypadkiem trafiliśmy na to niezwykłe miejsce. Przepiękne widoki i krótka prowadząca wzdłuż Wisły trasa poleca się na niedzielny poobiedni spacer.

Więcej
Schronisko PTTK Stare Wierchy z dziećmi 0

Schronisko PTTK Stare Wierchy z dziećmi

2021-04-14 14:13 0 komentarzy

Kolejny raz zawitaliśmy w Gorce, tym razem wybierając przyjemną i niezbyt długą trasę prowadzącą do Schroniska PTTK na Starych Wierchach. Gorce jak zwykle nas zachwyciły, a opisaną trasę polecamy już najmłodszym amatorom górskich wędrówek.

Więcej

Najnowsze komentarze

Dróżki w Kalwarii Zebrzydowskiej z dziećmi
Niestety nie polecam tej trasy na podró...
~A nna
Dróżki w Kalwarii Zebrzydowskiej z dziećmi
Witam, czy da radę przejść dróżki z...
~Figa11
TATA sushi
Siemano, może ktoś polecić kolagen z ...
~PiotrBap