Wyjdźże z dzieckiem

Dąb Bartek z dziećmi 0

Dąb Bartek z dziećmi

2021-04-07 09:38 0 komentarzy

Dąb Bartek chroniony jako pomnik przyrody, może nie jest najwyższy ani nawet najstarszy, ale z pewnością najbardziej znany. Jeśli będziecie kiedyś w pobliżu Kielc polecamy zobaczyć ten niezwykły okaz na własne oczy.

Więcej
Łysa Góra z dziećmi 0

Łysa Góra z dziećmi

2021-04-06 09:28 0 komentarzy

Łysa Góra znana też Świętym Krzyżem to obowiązkowy punkt podczas wizyty w Górach Świętokrzyskich. Na szczycie ze specjalnej platformy widokowej możemy podziwiać gołoborze. Warto również odwiedzić znajdujący się kilkanaście metrów dalej przepięknie położony klasztor Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej.

Więcej
Gorc Troszacki z dziećmi 0

Gorc Troszacki z dziećmi

2021-04-05 16:44 0 komentarzy

Nasza kolejna wyprawa na Gorc Troszacki, tym razem w poszukiwaniu krokusów. Na trasie lód i śnieg miejscami zapadający się aż do kolan, ale na zwieńczenie trudu wędrówki polana pięknie usłana krokusami.

Więcej
Kraków z dzieckiem - wystawa 0

Kraków z dzieckiem - wystawa "Szancer, wyobraź sobie!"

2021-03-03 11:39 0 komentarzy

Niezwykłą wystawę prac dziecięcego ilustratora Jana Szancera zaprezentowało Żydowskie Muzeum Galicja w Krakowie. To właśnie ilustracje Szancera zdobią książki z wierszami Tuwima, Brzechwy czy z baśniami Andersena.

Więcej
Kraków z dzieckiem - Muzeum Lotnictwa Polskiego 0

Kraków z dzieckiem - Muzeum Lotnictwa Polskiego

2021-03-03 10:47 0 komentarzy

Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie to gratka nie tylko dla miłośników samolotów. Zarówno mali jak i nieco więksi znajdą tu coś dla siebie, a zwiedzania jest mnóstwo.

Więcej
Dolina Nielepicka z dziećmi 0

Dolina Nielepicka z dziećmi

2021-03-03 09:32 0 komentarzy

Dolina Nielepicka to bardzo urokliwe miejsce z urozmaiconą trasą przez las oraz z dwoma punktami widokowymi. Dolina nie jest zbyt popularna wśród krakowian, dlatego jeśli szukacie bardziej kameralnego miejsca na rodzinny spacer to serdecznie polecamy.

Więcej
Koziarz z dziećmi 0

Koziarz z dziećmi

2021-03-02 14:13 0 komentarzy

Niewątpliwie do wyprawy na Koziarz zachęciła nas znajdująca się na szczycie wieża widokowa. W ramach projektu "Enklawa aktywnego wypoczynku w Gorcach" na terenie gminy Ochotnica Dolna wybudowano cztery wieże: na Gorcu, Lubaniu, Magurkach i na Koziarzu. Pozostałe trzy wieże udało nam się odwiedzić w ubiegłym roku, nie pozostało więc nic innego jak wybrać się również na Koziarz.

Więcej
Góra Zborów z dziećmi 0

Góra Zborów z dziećmi

2021-02-23 13:12 0 komentarzy

Podrzucamy pomysł na spacer w okolicach Krakowa. Bardzo przyjemna trasa wśród skalnych ostańców i krótka bo niespełna dwukilometrowa pętelka w sam raz na małe nóżki.

Więcej
Rezerwat Parkowe z dziećmi 0

Rezerwat Parkowe z dziećmi

2021-02-01 10:05 0 komentarzy

Rezerwat Parkowe znajduje się w miejscowości Złoty Potok na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej. Miejsce to nierozerwalnie łączy się z historią Zygmunta Krasińskiego, który przebywał tutaj w 1857 roku. Podobno niektóre nazwy stawów, źródeł i ostańców skalnych nadał sam poeta w zachwycie nad ich pięknem.

Więcej
Czerwona ścieżka dydaktyczna przez Dolinę Eliaszówki 0

Czerwona ścieżka dydaktyczna przez Dolinę Eliaszówki

2021-01-13 10:49 0 komentarzy

W Dolinie Eliaszówki bywamy stosunkowo często. Tym razem postanowiliśmy przespacerować się czerwoną, okrężną ścieżką dydaktyczną. Szczerze polecamy wybranie tej opcji, bo pozwala ona zobaczyć wszystkie najważniejsze atrakcje doliny.

Więcej

Najnowsze komentarze

Dróżki w Kalwarii Zebrzydowskiej z dziećmi
Niestety nie polecam tej trasy na podró...
~A nna
Dróżki w Kalwarii Zebrzydowskiej z dziećmi
Witam, czy da radę przejść dróżki z...
~Figa11
TATA sushi
Siemano, może ktoś polecić kolagen z ...
~PiotrBap