Wyjdźże z dzieckiem

Koziarz z dziećmi 0

Koziarz z dziećmi

2021-03-02 14:13 0 komentarzy

Niewątpliwie do wyprawy na Koziarz zachęciła nas znajdująca się na szczycie wieża widokowa. W ramach projektu "Enklawa aktywnego wypoczynku w Gorcach" na terenie gminy Ochotnica Dolna wybudowano cztery wieże: na Gorcu, Lubaniu, Magurkach i na Koziarzu. Pozostałe trzy wieże udało nam się odwiedzić w ubiegłym roku, nie pozostało więc nic innego jak wybrać się również na Koziarz.

Więcej
Góra Zborów z dziećmi 0

Góra Zborów z dziećmi

2021-02-23 13:12 0 komentarzy

Podrzucamy pomysł na spacer w okolicach Krakowa. Bardzo przyjemna trasa wśród skalnych ostańców i krótka bo niespełna dwukilometrowa pętelka w sam raz na małe nóżki.

Więcej
Rezerwat Parkowe z dziećmi 0

Rezerwat Parkowe z dziećmi

2021-02-01 10:05 0 komentarzy

Rezerwat Parkowe znajduje się w miejscowości Złoty Potok na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej. Miejsce to nierozerwalnie łączy się z historią Zygmunta Krasińskiego, który przebywał tutaj w 1857 roku. Podobno niektóre nazwy stawów, źródeł i ostańców skalnych nadał sam poeta w zachwycie nad ich pięknem.

Więcej
Czerwona ścieżka dydaktyczna przez Dolinę Eliaszówki 0

Czerwona ścieżka dydaktyczna przez Dolinę Eliaszówki

2021-01-13 10:49 0 komentarzy

W Dolinie Eliaszówki bywamy stosunkowo często. Tym razem postanowiliśmy przespacerować się czerwoną, okrężną ścieżką dydaktyczną. Szczerze polecamy wybranie tej opcji, bo pozwala ona zobaczyć wszystkie najważniejsze atrakcje doliny.

Więcej
Dolina potoku Rudno z dziećmi 0

Dolina potoku Rudno z dziećmi

2021-01-12 13:01 0 komentarzy

Podrzucamy pomysł na krótki spacer w okolicach Krakowa. Dolina Potoku Rudno to ciche i spokojne miejsce, co prawda nie ma tutaj wyznaczonego szlaku czy ścieżki dydaktycznej ale na pewno się nie zgubicie.

Więcej
Muzeum Bombek Choinkowych w Nowej Dębie 0

Muzeum Bombek Choinkowych w Nowej Dębie

2021-01-11 20:48 0 komentarzy

Muzeum Bombek Choinkowych to miejsce gdzie świąteczny klimat czuć przez okrągły rok. Tysiące szklanych cudeniek w przeróżnych kształtach i rozmiarach oraz możliwość poznania całego procesu tworzenia tych ozdób, sprawia że można tutaj spędzić naprawdę długie godziny.

Więcej
Poleski Park Narodowy - Ścieżka przyrodnicza Czachary z dziećmi 0

Poleski Park Narodowy - Ścieżka przyrodnicza Czachary z dziećmi

2021-01-07 16:10 0 komentarzy

Poleski Park Narodowy już raz nas zachwycił, spacerowaliśmy wówczas ścieżką ornitologiczną o nazwie Perehod. Kiedy znów natrafiła się okazja aby tu przyjechać, postanowiliśmy spróbować czegoś innego. Czachary to dość popularna ścieżka, cieszymy się że i nam udało się w końcu ją odwiedzić.

Więcej
Beskid Mały z dziećmi - Leskowiec 0

Beskid Mały z dziećmi - Leskowiec

2020-12-16 13:24 0 komentarzy

W Krakowie szaro i mgliście, a w Rzykach skąd wyruszyliśmy na szlak piękna i słoneczna pogoda. Polecamy wybranie się na Leskowiec z całą rodziną, trasa nadaje się nawet dla początkujących a widoki ze szczytu bajeczne.

Więcej
Wieża widokowa na Magurkach z dziećmi 0

Wieża widokowa na Magurkach z dziećmi

2020-11-26 13:54 0 komentarzy

Tyle dobrego słyszeliśmy o Magurkach, że w końcu sami postanowiliśmy się tutaj wybrać. Doliną Potoku Jaszcze dotarliśmy do wieży, a widoki nas zachwyciły.

Więcej
Puszcza Niepołomicka z dziećmi 0

Puszcza Niepołomicka z dziećmi

2020-11-17 11:04 0 komentarzy

Przez teren puszczy wyznaczono krótką, bo zaledwie 3,5 kilometrową ścieżkę przyrodniczo-leśną o nawie "Puszcza Niepołomicka". Na trasie ustawiono liczne tablice traktujące o florze i faunie tego miejsca oraz zawierające wiele ciekawostek przyrodniczych i historycznych.

Więcej

Najnowsze komentarze

Beskid Niski z dziećmi - Cergowa
Dziękuję za podzielenie się tym artyk...
~Lukasz
Dróżki w Kalwarii Zebrzydowskiej z dziećmi
Niestety nie polecam tej trasy na podró...
~A nna
Dróżki w Kalwarii Zebrzydowskiej z dziećmi
Witam, czy da radę przejść dróżki z...
~Figa11