Firmy mówią

Wyniki nowego badania o zdrowym odżywianiu wg Polaków 0

Wyniki nowego badania o zdrowym odżywianiu wg Polaków

2022-02-16 18:14 0 komentarzy

Polacy są coraz bardziej świadomi tego, jak ważna jest zdrowa dieta. Nie oczekujemy od niej tylko smukłej sylwetki, ale przede wszystkim zdrowego ciała i ducha. Wierzymy, że to, co jemy ma bezpośredni wpływ także na nasze samopoczucie psychiczne. Nowy raport odsłania całą prawdę o tym, co Polacy myślą na temat zdrowego odżywiania.

Więcej
Najnowszy Zidoo Neo S, czyli odtwarzacz wideo i DAC  0

Najnowszy Zidoo Neo S, czyli odtwarzacz wideo i DAC

2022-02-16 17:58 0 komentarzy

Jak połączyć hi-end stereo, dźwięk wielokanałowy i wideo 4k z Dolby Vision? Zidoo Neo S w jednym urządzeniu łączy możliwość odtwarzania dźwięku wielokanałowego, jak i stereo z DAC oraz filmów. Jest odpowiedzią na oczekiwania miłośników perfekcyjnego audio i pasjonatów kina. Przełomowy model marki Zidoo, uznanego producenta odtwarzaczy sieciowych, trafia na polski rynek.

Więcej
Współczesny obraz diagnostyki i leczenia SM oczami pacjentów

Współczesny obraz diagnostyki i leczenia SM oczami pacjentów

2022-02-16 09:08

Największe badanie opinii publicznej zrealizowane przez Fundację SM-Walcz o siebie! w ramach kampanii SM w czasach pandemii COVID-19

Więcej
Łamiemy stereotypy na temat pracowników z niepełnosprawnościami 0

Łamiemy stereotypy na temat pracowników z niepełnosprawnościami

2022-02-12 11:00 0 komentarzy

Niepełnosprawność wciąż pozostaje tematem tabu w społeczeństwie. Nadal panuje przeświadczenie społeczne, że niepełnosprawność to wyrok na nasze życie. Obawiamy się spotkań z osobami z niepełnosprawnościami, bardzo często obdarzamy ich litością i współczuciem. Spotykamy się z tym że nie wyobrażamy, sobie by taka osoba podjęła zatrudnienie.

Więcej
Fibromialgia choroba, o której należy głośno mówić 0

Fibromialgia choroba, o której należy głośno mówić

2022-02-08 22:41 0 komentarzy

Fibromialgia, o której mowa, jest schorzeniem z przewlekłymi dolegliwościami bólowymi mięśni i stawów. Charakteryzuje się występowaniem przewlekłego bólu uogólnionego mięśniowo-stawowego oraz bólu w tzw. punktach uciskowych. Choć jest nieuleczalna, można minimalizować jej objawy.

Więcej
Solarium na przeziębienie 0

Solarium na przeziębienie

2022-02-08 22:11 0 komentarzy

Zimne miesiące sprzyjają infekcjom. To właśnie zimą jesteśmy bardziej zmęczeni i podatni na przeziębienia. Czy, korzystając z solarium, możemy złagodzić skutki gorszego samopoczucia i zwiększyć odporność organizmu? O solarium i jego wpływie na przeziębienia rozmawiamy z Pawłem Grabowskim z PZS Polskiego Związku Solaryjnego.

Więcej
Ktoś śledzi Twój puls… i dane płatności 0

Ktoś śledzi Twój puls… i dane płatności

2022-02-07 20:46 0 komentarzy

Eksperci z firmy Kaspersky odkryli, że najpopularniejszy protokół przesyłania danych z urządzeń noszonych na sobie, wykorzystywany do zdalnego monitorowania pacjentów, zawierał, w samym tylko 2021 r., 33 luki w zabezpieczeniach, w tym 18 krytycznych. To o 10 krytycznych luk więcej niż w 2020 r. Wiele z nich nadal jest niezałatanych. Niektóre z tych luk pozwalają atakującym przechwytywać dane przesyłane z urządzenia online.

Więcej
Inżynierowie z Krakowa zmieniają świat 0

Inżynierowie z Krakowa zmieniają świat

2022-02-05 18:54 0 komentarzy

Więcej niż co 10 mieszkaniec Krakowa pracuje w branży IT. Mimo tak dużego nasycenia, specjaliści z sektora informatycznego z Krakowa rzadziej niż ich koledzy z innych miast Polski aktywnie poszukują pracy, a częściej oczekują aż do nich zgłosi się firma z atrakcyjną ofertą. Na tym rynku, obok wynagrodzenia, ważna jest również skala i znaczenie projektu, którym można przyciągnąć do firmy doświadczonych specjalistów, uważa Krzysztof Waśniowski, menadżer w krakowskim centrum R&D firmy Ericsson.

Więcej
Stomatologia minimalnie inwazyjna z systemem Invisalign Go 0

Stomatologia minimalnie inwazyjna z systemem Invisalign Go

2022-02-05 17:58 0 komentarzy

Leczenie ortodontyczne przezroczystymi nakładkami Invisalign coraz bardziej zyskuje na popularności wśród pacjentów – głównie ze względu na kwestie estetyczne, łatwość w utrzymaniu higieny i duży komfort użytkowania. Z kolei dla lekarzy system Invisalign stanowi cenne narzędzie, które z powodzeniem mogą wykorzystywać w leczeniu dorosłych, dzieci i nastolatków. Staje się on nieodłącznym elementem interdyscyplinarnego podejścia do precyzyjnego planowania leczenia i zminimalizowania preparacji zębów przed leczeniem różnych przypadków wad zgryzu. Od początku października ubiegłego roku firma Align Technology wprowadziła na polski rynek nowy produkt – system Invisalign Go dedykowany lekarzom stomatologom. Za jego pomocą lekarze dentyści będą mogli z powodzeniem poszerzyć zakres oferowanych usług o leczenie łagodnych i umiarkowanych wad zgryzu, rozwiązania kompleksowej stomatologii oraz leczenie przedprotetyczne.

Więcej
Polski wał w natarciu 0

Polski wał w natarciu

2022-02-04 07:40 0 komentarzy

Najstarsza piekarnia w Pile na skraju bankructwa w tle Polski Ład i gigantyczne podwyżki mediów

Więcej

Najnowsze komentarze

Beskid Niski z dziećmi - Cergowa
Dziękuję za podzielenie się tym artyk...
~Lukasz
Dróżki w Kalwarii Zebrzydowskiej z dziećmi
Niestety nie polecam tej trasy na podró...
~A nna
Dróżki w Kalwarii Zebrzydowskiej z dziećmi
Witam, czy da radę przejść dróżki z...
~Figa11