Firmy mówią

Promienna i zdrowa skóra na wiosnę 0

Promienna i zdrowa skóra na wiosnę

2022-03-07 15:54 0 komentarzy

Pierwszy powiew ciepłego, wiosennego powietrza, słoneczne dni oraz rozkwitająca zieleń to dobry moment, by na dobre pożegnać ze swojej garderoby grube kurtki, a w domach zrobić porządki. Podobnie jest z naszą skórą - po długiej i ciężkiej zimie wymaga ona odpowiedniej pielęgnacji i regeneracji. Jak możemy wspomóc ten proces i uporać się z szarą, ziemistą i często przesuszoną skórą?

Więcej
Oprogramowanie dla prawników – nie rewolucja, a ewolucja 0

Oprogramowanie dla prawników – nie rewolucja, a ewolucja

2022-03-07 14:51 0 komentarzy

Rewolucja, które to słowo lubi używać tak wielu producentów oprogramowania, to dla firm prawniczych ostatnia rzecz, jakiej oczekują od technologii. Prawnicy po prostu chcą, aby wykorzystywane przez nich programy robiły to, do czego zostały przeznaczone i jak najmniej zakłócały rzeczywistą pracę kancelarii. Coraz wyraźniejszy wśród przedstawicieli branży jest także zwrot do rozwiązań działających w chmurze, z kolei niepokój budzi niewystarczająca uwaga, jaką kancelarie przykładają do tematu cyberbezpieczeństwa. To główne wnioski z najnowszych badań organizacji International Legal Technology Association (ILTA).

Więcej
Samodzielne dzieci mają łatwiej 0

Samodzielne dzieci mają łatwiej

2022-03-07 14:01 0 komentarzy

Maluchy, które są w miarę „samoobsługowe”, łatwiej adaptują się w przedszkolu i bez problemów wdrażają w szkolne obowiązki. W jaki sposób nauczyć je samodzielności i przygotować do nauki pisania dowiemy się z artykułu dostępnego na bezpłatnej platformie dla nauczycieli zmalujmyrazem.pl.

Więcej
Dla kogo ulga na sponsoring? 0

Dla kogo ulga na sponsoring?

2022-03-05 16:45 0 komentarzy

Na mocy przepisów Polskiego Ładu wprowadzona została tzw. ulga sponsoringowa, pozwalająca odliczyć 50 proc. kosztów poniesionych na działalność sportową, kulturalną bądź wspierającą szkolnictwo wyższe i naukę. Kto może sięgnąć po tę formę ulgi?

Więcej
ING utrzymuje bonus „Terminal płatniczy za 0 zł przez 2 miesiące” po zmianie zasad programu Polska Bezgotówkowa 0

ING utrzymuje bonus „Terminal płatniczy za 0 zł przez 2 miesiące” po zmianie zasad programu Polska Bezgotówkowa

2022-02-27 17:14 0 komentarzy

1 marca zmienią się zasady Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego, realizowanego przez Fundację Polska Bezgotówkowa, kierowanego do mikro, małych i średnich firm. Program będzie krótszy o 7 miesięcy czyli będzie trwał 5 miesięcy. Przedsiębiorcy mogą korzystać z dotychczasowych – korzystniejszych – warunków tylko do 28 lutego. ING Bank Śląski jako uczestnik Programu udostępnia terminal płatniczy za 0 zł przez 12 miesięcy do końca lutego br. Obecnie oferowany bonus „Terminal płatniczy za 0 zł przez 2 miesiące” będzie utrzymany również po 1 marca.

Więcej
Ustalenia z urzędnikiem, a ryzyko podatkowe 0

Ustalenia z urzędnikiem, a ryzyko podatkowe

2022-02-21 09:30 0 komentarzy

Świadomość konieczności weryfikacji skutków podatkowych transakcji jest wśród podatników coraz większa. Nie każdy jednak jest doradcą podatkowym, radcą prawnym czy adwokatem i nie każdy zna instrumenty, które chronią podatnika przed ryzykiem podatkowym i konsekwencjami materializacji tego ryzyka. W efekcie podatnicy często dokonują ustaleń podatkowych w oparciu o artykuły prasowe, rozmowy z urzędnikami, czy niewiążące wytyczne z krajowej informacji podatkowej. Takie działanie, choć daje możliwość identyfikacji różnego rodzaju ryzyk, w żaden sposób nie zabezpiecza podatnika.

Więcej
Skanowanie wewnątrzustne – siedmiomilowy krok naprzód w obrazowaniu stanu uzębienia. Co warto o nim wiedzieć? 0

Skanowanie wewnątrzustne – siedmiomilowy krok naprzód w obrazowaniu stanu uzębienia. Co warto o nim wiedzieć?

2022-02-21 09:11 0 komentarzy

W ciągu kilku ostatnich lat stomatologia i ortodoncja stawia na intensywny, dynamiczny rozwój poprzez wprowadzenie nowych, innowacyjnych metod leczenia z wykorzystaniem narzędzi cyfrowych. Należą do nich m.in. skanery wewnątrzustne, które w bardzo precyzyjny i szybki sposób pozwalają uzyskać cyfrowy obraz uzębienia pacjenta, co stanowi wstęp do dalszych procedur związanych z leczeniem. Jakie trendy obserwują współcześni lekarze dentyści i ortodonci? Co oferuje pacjentom cyfrowa stomatologia? Tematy te zostały poruszone podczas spotkań „Stomatologia cyfrowa – stomatologia jutra” organizowanych przez Align Technology we współpracy z Kliniką Estetycznej Ortodoncji i Implantologii SOLDENT.

Więcej
Kaszel - objaw infekcji, którego nie należy lekceważyć 0

Kaszel - objaw infekcji, którego nie należy lekceważyć

2022-02-21 09:05 0 komentarzy

Pomaga on oczyścić drogi oddechowe z zalegającej wydzieliny, płynów czy ciał obcych. Przyczyną tej dolegliwości są przede wszystkim infekcje: wirusowe i bakteryjne. Warto podkreślić, ze kaszel nie jest jednostką chorobową, a jedynie objawem, którego nie warto bagatelizować.

Więcej
Wyniki nowego badania o zdrowym odżywianiu wg Polaków 0

Wyniki nowego badania o zdrowym odżywianiu wg Polaków

2022-02-16 18:14 0 komentarzy

Polacy są coraz bardziej świadomi tego, jak ważna jest zdrowa dieta. Nie oczekujemy od niej tylko smukłej sylwetki, ale przede wszystkim zdrowego ciała i ducha. Wierzymy, że to, co jemy ma bezpośredni wpływ także na nasze samopoczucie psychiczne. Nowy raport odsłania całą prawdę o tym, co Polacy myślą na temat zdrowego odżywiania.

Więcej
Najnowszy Zidoo Neo S, czyli odtwarzacz wideo i DAC  0

Najnowszy Zidoo Neo S, czyli odtwarzacz wideo i DAC

2022-02-16 17:58 0 komentarzy

Jak połączyć hi-end stereo, dźwięk wielokanałowy i wideo 4k z Dolby Vision? Zidoo Neo S w jednym urządzeniu łączy możliwość odtwarzania dźwięku wielokanałowego, jak i stereo z DAC oraz filmów. Jest odpowiedzią na oczekiwania miłośników perfekcyjnego audio i pasjonatów kina. Przełomowy model marki Zidoo, uznanego producenta odtwarzaczy sieciowych, trafia na polski rynek.

Więcej

Najnowsze komentarze

Dróżki w Kalwarii Zebrzydowskiej z dziećmi
Niestety nie polecam tej trasy na podró...
~A nna
Dróżki w Kalwarii Zebrzydowskiej z dziećmi
Witam, czy da radę przejść dróżki z...
~Figa11
TATA sushi
Siemano, może ktoś polecić kolagen z ...
~PiotrBap