Firmy mówią

Polski Ład napędzi ceny mieszkań? 0

Polski Ład napędzi ceny mieszkań?

2022-03-12 13:18 0 komentarzy

Nowo wprowadzony rządowy program rozwoju to na wielu polach wciąż dużo niewiadomych - również w kwestii nieruchomości. Szczególnie trudna do oceny wydaje się oferta gwarantowanego wkładu własnego . O taki kredyt można się będzie ubiegać już od maja. Czy będzie on katalizatorem zmian rynkowych? Wzrosty będą, ale nie przez Polski Ład

Więcej
Suszone czy żywe kwiatowe dekoracje w aranżacji wnętrz 0

Suszone czy żywe kwiatowe dekoracje w aranżacji wnętrz

2022-03-12 13:13 0 komentarzy

Kwiaty niezwykle wdzięcznie dopełniają wnętrza. Nadają im przytulny klimat, lekkość i styl. Mogą być klasyczną dekoracją stołu, ale równie dobrze sprawdzą się w ciekawych wazonach ustawionych na podłodze czy też jako kompozycja bezpośrednio na ścianie.

Więcej
Zadbane i piękne dłonie Twoją wizytówką 0

Zadbane i piękne dłonie Twoją wizytówką

2022-03-10 07:50 0 komentarzy

Zadbana skóra dłoni i elegancki manicure niewątpliwie każdej kobiecie dodają wdzięku i klasy. Jednak, zachowanie odpowiednej kondycji skóry naszych rąk przez 356 dni w roku jest dużym wyzwaniem. Szczególnie, zimowa aura nie sprzyja naszym dłoniom. Ciągłe zmiany temperatur, śnieg, mróz wpływają na ich podrażnienie. Czy są sposoby, aby temu zaradzić?

Więcej
Zadbaj o zdrowie z Lewandowski Medical Clinic 0

Zadbaj o zdrowie z Lewandowski Medical Clinic

2022-03-08 14:45 0 komentarzy

Ośrodek Lewandowski Medical Clinic został stworzony by umożliwić konsultacje, diagnostykę i leczenie przez grupę wybitnych specjalistów krakowskich szpitali w celu zapewnienia pacjentom kompleksowej opieki zdrowotnej. Cechuje nas holistyczne podejście do pacjenta i troska o jego samopoczucie.

Więcej
RAFAMET S.A. daje możliwości przyszłym specjalistom 0

RAFAMET S.A. daje możliwości przyszłym specjalistom

2022-03-07 16:08 0 komentarzy

Po okresie promowania szkół ogólnokształcących, niewystarczającego wsparcia szkół zawodowych oraz zaniedbywania ich rozwoju realia rynkowe doprowadziły do zmian w podejściu właśnie do edukacji przyszłych specjalistów. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę RAFAMET S.A., który od wielu lat współpracuje z raciborskim „Mechanikiem” umożliwiając uczniom m.in. odbywanie praktyk zawodowych.

Więcej
Promienna i zdrowa skóra na wiosnę 0

Promienna i zdrowa skóra na wiosnę

2022-03-07 15:54 0 komentarzy

Pierwszy powiew ciepłego, wiosennego powietrza, słoneczne dni oraz rozkwitająca zieleń to dobry moment, by na dobre pożegnać ze swojej garderoby grube kurtki, a w domach zrobić porządki. Podobnie jest z naszą skórą - po długiej i ciężkiej zimie wymaga ona odpowiedniej pielęgnacji i regeneracji. Jak możemy wspomóc ten proces i uporać się z szarą, ziemistą i często przesuszoną skórą?

Więcej
Oprogramowanie dla prawników – nie rewolucja, a ewolucja 0

Oprogramowanie dla prawników – nie rewolucja, a ewolucja

2022-03-07 14:51 0 komentarzy

Rewolucja, które to słowo lubi używać tak wielu producentów oprogramowania, to dla firm prawniczych ostatnia rzecz, jakiej oczekują od technologii. Prawnicy po prostu chcą, aby wykorzystywane przez nich programy robiły to, do czego zostały przeznaczone i jak najmniej zakłócały rzeczywistą pracę kancelarii. Coraz wyraźniejszy wśród przedstawicieli branży jest także zwrot do rozwiązań działających w chmurze, z kolei niepokój budzi niewystarczająca uwaga, jaką kancelarie przykładają do tematu cyberbezpieczeństwa. To główne wnioski z najnowszych badań organizacji International Legal Technology Association (ILTA).

Więcej
Samodzielne dzieci mają łatwiej 0

Samodzielne dzieci mają łatwiej

2022-03-07 14:01 0 komentarzy

Maluchy, które są w miarę „samoobsługowe”, łatwiej adaptują się w przedszkolu i bez problemów wdrażają w szkolne obowiązki. W jaki sposób nauczyć je samodzielności i przygotować do nauki pisania dowiemy się z artykułu dostępnego na bezpłatnej platformie dla nauczycieli zmalujmyrazem.pl.

Więcej
Dla kogo ulga na sponsoring? 0

Dla kogo ulga na sponsoring?

2022-03-05 16:45 0 komentarzy

Na mocy przepisów Polskiego Ładu wprowadzona została tzw. ulga sponsoringowa, pozwalająca odliczyć 50 proc. kosztów poniesionych na działalność sportową, kulturalną bądź wspierającą szkolnictwo wyższe i naukę. Kto może sięgnąć po tę formę ulgi?

Więcej
ING utrzymuje bonus „Terminal płatniczy za 0 zł przez 2 miesiące” po zmianie zasad programu Polska Bezgotówkowa 0

ING utrzymuje bonus „Terminal płatniczy za 0 zł przez 2 miesiące” po zmianie zasad programu Polska Bezgotówkowa

2022-02-27 17:14 0 komentarzy

1 marca zmienią się zasady Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego, realizowanego przez Fundację Polska Bezgotówkowa, kierowanego do mikro, małych i średnich firm. Program będzie krótszy o 7 miesięcy czyli będzie trwał 5 miesięcy. Przedsiębiorcy mogą korzystać z dotychczasowych – korzystniejszych – warunków tylko do 28 lutego. ING Bank Śląski jako uczestnik Programu udostępnia terminal płatniczy za 0 zł przez 12 miesięcy do końca lutego br. Obecnie oferowany bonus „Terminal płatniczy za 0 zł przez 2 miesiące” będzie utrzymany również po 1 marca.

Więcej

Najnowsze komentarze

Beskid Niski z dziećmi - Cergowa
Dziękuję za podzielenie się tym artyk...
~Lukasz
Dróżki w Kalwarii Zebrzydowskiej z dziećmi
Niestety nie polecam tej trasy na podró...
~A nna
Dróżki w Kalwarii Zebrzydowskiej z dziećmi
Witam, czy da radę przejść dróżki z...
~Figa11