Firma Proassist szanuje czas przedsiębiorców. Nasz asystent zajmie się Twoim kalendarzem spotkań, a Ty w spokoju spędzisz czas z rodziną i przyjaciółmi.

Właściciele przedsiębiorstw, dyrektorzy dużych firm spędzają gro czasu na rozmowach telefonicznych. Ich tematy są różne, czasem dość istotne - znaczna część jednak to umawianie się na spotkanie, przekładanie go, bądź anulowanie. Firma Proassist szanuje czas przedsiębiorców. Nasz asystent zajmie się Twoim kalendarzem spotkań, a Ty w spokoju spędzisz czas z rodziną i przyjaciółmi.


Jak to działa?

Podpisując z nami umowę, otrzymujesz numer telefonu stacjonarnego, którym dysponujesz na wizytówkach, materiałach promocyjnych i firmowych. Klient dzwoniąc pod ten numer, łączy się z naszym asystentem, który ustala termin wizyty, odwołuje lub przekłada termin spotkania, zapisuje najistotniejsze sprawy, a wszystko dostępne jest w kalendarzu online. Do prostej aplikacji możesz zajrzeć w każdym momencie poprzez laptopa lub smartfon.

Obsługa telefoniczna Proassist to 6 dni w tygodniu rzetelnej, profesjonalnej i zaangażowanej obsługi Twoich aktualnych i przyszłych klientów. A Ty masz czas dla siebie i dla swoich bliskich.