Rejestracja telefoniczna dla lekarzyFirma ProAssist to zespół specjalistów, którzy zajmą się prowadzeniem lekarskiego kalendarza wizyt pacjentów, bez potrzeby zatrudnienia asystenta. Dzięki ProAssist klienci zawsze dodzwonią się do gabinetu, niezależnie od aktualnej dyspozycyjności lekarza, gdyż telefon za niego odbiorze pracownik firmy ProAssist.

Doktor cały czas ma kontrolę nad swoim kalendarzem dzięki profesjonalnej platformie, która umożliwia do zawsze aktualizowanego kalendarza na każdym urządzeniu. Platforma jest obsługiwana również przez urządzenia mobilne - smartfony i tablety. Firma ProAssist zaczerpnie niezbędne dane o gabinecie, takie jak zakres usług, dostępność godzinowa doktora, oraz cennik, aby rejestracja mogła przebiec sprawnie i wybrać dogodny dla obu stron termin, a rozmowy prowadzone z pacjentami były na jak najwyższym poziomie.

Ponadto o każdej nowej wizycie zapisanej w terminarzu lekarz może zostać poinformowany smsem. Ponadto jeśli zachodzi konieczność przełożenia wizyty, pracownicy firmy również zajmą się wykonaniem niezbędnego do pacjenta telefonu.

Zapytaj o ofertę dla Twojej firmy

Serdecznie zapraszamy do kontaktu
:


607 620 355