Firma AIB, producent nowoczesnych rozwiązań izolacyjnych, po raz kolejny została Partnerem Głównym Kongresu Stolarki Polskiej, który odbędzie się w dniach 25-26 maja 2017 roku w toruńskim Hotelu Copernicus****.
Kongres Stolarki Polskiej organizowany przez Związek Polskie Okna i Drzwi, jest najważniejszym wydarzeniem skierowanym do polskiej branży stolarki budowlanej. Każda edycja przyciąga ponad 300 uczestników, w tym właścicieli i przedstawicieli kadry zarządzającej firm z sektora stolarki budowlanej, reprezentantów świata biznesu, nauki, polityki oraz liczne grono dziennikarzy. Podczas tegorocznej edycji Kongresu odbędą się 3 bloki tematyczne, a o wysoki poziom merytoryczny zadbają najlepsi specjaliści.

Jednym z Partnerów Głównych wydarzenia została firma AIB. – Kongres jest doskonałym miejscem do dyskusji na najważniejsze tematy związane z sektorem stolarki budowlanej oraz sprzyja nawiązaniu cennych relacji biznesowych. Już od kilku lat popieramy tę inicjatywę, gdyż rozwój naszej branży jest niezwykle ważny, szczególnie w związku ze zmianami dotyczącymi energooszczędności budynków – mówi Maciej Ślączka, prezes i jeden z założycieli AIB. Firma podczas ubiegłorocznej edycji Kongresu otrzymała jubileuszową statuetkę Orła Polskiej Stolarki, jako uhonorowanie zaangażowania w funkcjonowanie Związku POiD i reprezentowanej przez niego branży stolarki budowlanej.

AIB to firma, która od początku swojej działalności zajmuje się produkcją rozwiązań izolacyjnych. W ofercie posiada wyroby na bazie butylu, taśmy izolacyjne, uszczelki, profile oraz nowy system montażu w warstwie izolacji SIMPLEX BASIC. Wieloletnie doświadczenie oraz specjalistyczne wykształcenie założycieli sprawiają, że AIB współpracuje z wieloma renomowanymi firmami oraz posiada ugruntowaną pozycję na rynku.