17. PZU Cracovia Maraton pobił rekord! Prawie 100 tysięcy zdjęć wykonanych podczas biegu i opublikowanych na profilach zawodników na Facebooku tylko w ciągu tygodnia wyświetlono prawie 4,5 miliona razy! W sumie zdjęcia zebrały ponad 150 tyś like’ów.

Zdjęcia, wykonane przy użyciu systemu Pic2Go, to wspaniała pamiątka dla biegaczy. Fotografujemy wszystkich uczestników imprezy. Widząc uśmiechy na ich twarzach, można by wywnioskować, że w ogóle się nie męczą. To najlepszy dowód na to, że biegi PZU to nie tylko sport, ale przede wszystkim, dobra zabawa. Fotografowie na trasie dodają zawodnikom sił i uruchamiają w nich kreatywność. Im dalej od startu, tym większa chęć do pozowania do zdjęć.

Fotografie dokumentujące udział w maratonie robione są podczas największych wydarzeń w świecie biegowym m.in. Miami Marathon, Phoenix Marathon, Chicago Triathlon, Zurich Marathon Malaga, Powerade Monterrey Marathon. W Polsce taka atrakcja czekała na uczestników ostatniego 17. PZU Cracovia Maraton i 39. PZU Maratonu Warszawskiego.

Biorąc pod uwagę skalę popularności zdjęć zawodników 17. PZU Cracovia Maraton, który odbył się 22 kwietnia 2018 roku, okazał się w Polsce rekordowy. Zrobiliśmy prawie 100 tysięcy zdjęć, które opublikowane na profilach zawodników podbiły serca Facebookowiczów! Tylko w ciągu tygodnia miały na koncie  prawie 4,5 miliona wyświetleń i ponad 150 tyś like’ów.