"Dodaj energii swojemu biznesowi!" to wiosenna kampania Arval, która poza Polską obejmie także Włochy, Hiszpanię, Francję, Wielką Brytanię, Belgię oraz Turcję. W ofercie znalazły się ekologiczne samochody z napędem elektrycznym oraz hybrydowym z bogatym pakietem usług.

Tę, wyjątkową na naszym rynku, promocję wprowadza Arval MŚP Polska - dedykowany zespół profesjonalistów oferujący rozwiązania leasingowe dla właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw. Podobne zespoły funkcjonują już w 8 krajach i w ramach wynajmu długoterminowego zarządzają flotą liczącą 210 000 pojazdów, współpracując z ponad dwoma tysiącami  partnerów.

Promocyjna oferta wynajmu długoterminowego jest dostępna wyłącznie za pośrednictwem kanału internetowego i zawiera wygodne pakiety usług w zakresie finansowania, konserwacji i napraw serwisowych, wymiany opon, pojazdu zastępczego, ubezpieczenia, Assistance oraz wsparcia w administracji pojazdem lub małą eko-flotą. – Jako eksperci, mamy obowiązek doradzać naszym klientom w zakresie rozwiązań najlepiej odpowiadających ich potrzebom, ale także wpisujących się w obowiązujące trendy obniżania poziomu emisji CO2. Wiosenna promocja umożliwia dostęp do specjalnej oferty przyjaznych środowisku samochodów elektrycznych oraz z napędem hybrydowym – mówi Łukasz Niemczuk, SME Solutions Director.
Oferta wpisuje się także w zobowiązania z zakresu odpowiedzialności społecznej Arval Polska. Jednym z celów polityki CSR w Arval jest wspieranie klientów w przejściu na bardziej ekologiczne rozwiązania samochodów w biznesie.

Aby obejrzeć ofertę kampanii wiosennej w Arval w Polsce, odwiedź stronę www.arval.pl.