Każdy ze zwycięzców drugiej edycji Projektu Klub przez siedem dni miał szansę przekonać się, jak to jest zostać Szefem Klubu i zorganizować imprezę swoich marzeń! Jeśli nie miałeś okazji wziąć w nich udziału, na www.projektklub.pl znajdziesz relację video, podsumowującą wszystkie cztery finały. Podoba się? Nie wszystko stracone! Już 3 grudnia w warszawskim Domu Handlowym Vitkac odbędzie się impreza finałowa Projektu Klub, organizowana przez Tomsona i Jankesa! Ty też możesz wziąć w niej udział!

Finaliści tegorocznej edycji Projektu Klub 2 nie zawiedli – każda impreza, podobnie jak jej organizatorzy, miała swój niepowtarzalny charakter i styl! Atmosferę we wszystkich czterech miastach, jeszcze bardziej podgrzała obecność ambasadorów Projektu KLUB 2 –  Tomsona z grupy Afromental oraz Jankesa z Radio Eska, którzy wspólnie z gośćmi bawili się przez całą noc.

Cztery miasta pokazały klasę
W krakowskim klubie Prozac 2.0, wcielający się w szefa klubu Adam Komorowski, zorganizował imprezę w stylu hip-hop, w której uczestniczyli B-Boy’e, grafficiarze i najlepsi polscy DJ’e. W głośnikach, oprócz DJ’i, usłyszeliśmy beatbox, a o wystrój klubu zadbali writerzy oraz ich świeżo pryskana farba. Z kolei Michał Sacharczuk zamienił na jedną noc Olsztyn w prawdziwą świątynię muzyki, tworząc imprezę pod hasłem „Next Chance”. Dwa kluby ze stolicy Warmii i Mazur -  Tetris oraz Chilli Club, połączyły siły, dzięki czemu uczestnicy wydarzenia w trakcie jednej nocy mogli przenieść się aż na trzy zupełnie różne imprezy! Projekt Klub nie mógł nie odbyć się we Wrocławiu! W stolicy Dolnego Śląska Wojtek Kaczmarczyk zorganizował w klubie BauBar imprezę „Dance on Fire”, w czasie której parkiet zapłonął żywym ogniem! Pojawiły się dymiące drinki z ciekłym azotem, strażacy i prawdziwe, ogniste płomienie. Czwarty zwycięzca Piotr Rutkowski zorganizował w Toruniu jedyną w swoim rodzaju imprezę pod hasłem „Nowe Szaty Króla”. Za sprawą klubu Stars Gród Kopernika  stał się królestwem dobrych dźwięków!
Relację z imprez można zobaczyć na www.projektklub.pl oraz na profilu marki Ballantine’s na Facebook.

Teraz czas na finałową imprezę w Warszawie
Trzeciego grudnia, piąte piętro słynnym warszawskim Domu Handlowym Vitkac zamieni się w najgorętszy klub na mapie stolicy.