Firma ProAssist jest firmą, która kompleksowo zajmie się organizacją kalendarza każdego lekarza. Bez potrzeby jego atencji. Jest to rozwiązanie podobne do zatrudniania asystentki, czy też sekretarki, z tą różnicą, iż telefon przez firmę ProAssist zawsze zostanie odebrany, i tym samym nowy pacjent nie będzie poszukiwał innych specjalistów odnośnie jego kwestii zdrowotnych.

Rejestracja pacjentów do Twojego gabinetu prowadzona jest przez zespół specjalistów, a nie jedynie przez jedną osobę, która zawsze może znaleźć się w sytuacji losowej uniemożliwiającej jej wykonanie powierzonego zadania. Firma ProAssist gromadzi informacje niezbędne do prowadzenia profesjonalnej rozmowy i dostarczania właściwych informacji klienteli.

Placówce medycznej zostaje przypisany dodatkowy, darmowy numer telefonu, na który mogą dzwonić klienci. O każdej nowej wizycie może być wysyłane powiadomienie na właściwy numer telefonu. Na bieżąco aktualizowany kalendarz jest dostępny do sprawdzenia w każdym momencie, i każdej platformie - również na smartfonie i tablecie.

Zapytaj o ofertę dla Twojej firmy

Serdecznie zapraszamy do kontaktu
:


607 620 355