Raw Nest to nowe miejsce na mapie Krakowa. W ofercie znajdziecie świeżo wyciskane soki, smoothie i koktajle na bazie mleka roślinnego. Warzywa i owoce kupowane są głównie u lokalnych, ekologicznych rolników.
 
W menu można znaleźć pozycje, które wzmocnią odporność, oczyszczą organizm, wspomogą odchudzanie, uczenie się i poprawią humor. Receptury napoi tworzone są we współpracy z dietetykiem, który czuwa nad właściwym łączniem pokarmów. W ofercie znajdują się również innowacyjne produkty takie jak mleko z orzechów brazylijskich, pestek dyni czy sok z dyni.

Jak mówi pomysłodawczyni przedsięwzięcia: Miejsce powstało w celu stworzenia alternatywy dla obecnej żywności: w znacznej części wysoko przetworzonej, pełnej dodatków, tworzonej w wyzysku rolników i środowiska naturalnego. Wierzymy, że jesteśmy tym co jemy. Dlatego w naszej ofercie  znajdują się produkty tworzone z najwyższej jakości, głównie lokalnych surowców.

Na miejscu można spożyć kawę i herbatę posiadającą certyfikat sprawiedliwego handlu oraz zjeść ciasta. Menu jest w 100% roślinne.

//www.rawnest.pl

https://www.instagram.com/rawnest/

https://web.facebook.com/rawnest/