Eveline Cosmetics został laureatem konkursu organizowanego przez dziennik „Rzeczpospolita” zdobywając tytuł REGIONALNEGO ORŁA EKSPORTU województwa mazowieckiego.

7 czerwca  w siedzibie dziennika „Rzeczpospolita” wyłoniono najlepszych eksporterów 2016 roku. Wśród zwycięzców ogólnopolskiego konkursu Regionalne Orły Eksportu jest największy polski producent i eksporter kosmetyków, firma Eveline Cosmetics. Marka jest obecna na wszystkich kontynentach w ponad 80 krajach, a eksport stanowi 80% sprzedaży. W konkursie Regionalne Orły Eksportu firma została wyróżniona w kategorii: Eksportowy Produkt.

Produkty Eveline Cosmetics są doskonale znane i chętnie kupowane tak w Polsce, jak i  Francji, Hiszpanii, Niemczech, Rosji, na Ukrainie, w Kazachstanie, Hongkongu, Bułgarii, Portugalii, Holandii, Chorwacji, Kuwejcie, Arabii Saudyjskiej, Maroku, Egipcie, a także na Mauritiusie, w Singapurze i w Finlandii.

Sukces Eveline Cosmetics jest wynikiem prawidłowo wybranej koncepcji produkcyjnej, marketingowej oraz handlowej  - mówi Agnieszka Kamila Nieroda, PR manager Eveline Cosmetics - Będąc liderem na rynku, dbamy o zastosowanie innowacyjnych technologii, nowoczesny design opakowań, najwyższą jakość produktów poddawanych ciągłej kontroli, a także szybką reakcję na rynkowe trendy.

W Polsce w kategorii kosmetyków antycellulitowych i wyszczuplających firma osiągnęła pozycję lidera, zarówno pod względem udziałów wartościowych, jak i ilościowych. Linia Slim Extreme jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych serii kosmetyków wyszczuplających w Polsce. Według danych Nielsena, marka ma jedną czwartą rynku.

Kosmetyki Eveline to efekt pasji i zaangażowania w pracę ponad 500 wysoko wykwalifikowanych specjalistów. W procesie wytwarzania kosmetyków firmy wykorzystywane są najnowsze osiągnięcia światowej kosmetologii.

Firma jest obecna na najbardziej prestiżowych targach kosmetycznych na świecie: w Bolonii, Hongkongu, Dubaju, czy w Moskwie. Zdobywa międzynarodowe nagrody, zarówno przyznawane przez samych konsumentów, jak też przez profesjonalistów, m.in.: Prix de Beaute magazynu Cosmopolitan czy Best Beauty Buys przyznawane przez czytelniczki InStyle, a także środowiska biznesowe (w tym niezwykle cenny Złoty Medal targów INTERCHARM zdobyty dwukrotnie).

Regionalne Orły Eksportu to cykl wydarzeń organizowanych na terenie całej Polski, którego celem jest promocja eksportu W ramach cyklu odbywa się także konkurs w ramach którego wyłanianie są przedsiębiorstwa oraz osoby w znaczącym stopniu wpływające na ożywienie polskiego eksportu.