Przeglądając strony internetowe, widząc plakaty rozwieszone na mieście oraz rozmawiając z ludźmi zauważyć można, że w Lublinie dzieje się coraz więcej. W końcu jest to duże miasto i stolica województwa.

Organizowane tutaj imprezy branżowe, targi, bankiety, koncerty, wydarzenia rozrywkowe i kulturowe przyciągają coraz więcej widzów, uczestników oraz inwestorów. Do obsługi wszelkich wydarzeń, nie tylko masowych, potrzebne są osoby, które wiedzą co zrobić, aby wydarzenie na długo pozostało w pamięci uczestników oraz poszło zgodnie z zakładanym planem.

Jak je uświetnić, zorganizować, na co zwrócić uwagę, jak pomóc gościom?

Tutaj nieoceniona staje się pomoc hostess, które zarówno pomogą w przygotowaniu wydarzenia, jak i zajmą się jego obsługą oraz zaopiekują się gośćmi. Przywitają ich z serdecznym uśmiechem, pomogą zorientować się w planie, znaleźć poszukiwane stoisko czy miejsce. Udzielą wszelkich potrzebnych informacji. Hostessy są już nieodłącznym elementem wszelkich wydarzeń i ciężko wyobrazić sobie targi czy akcje promocyjne bez ich udziału. Potrafią przyciągnąć uwagę do stoiska czy produktu, odpowiednio go zareklamować, przedstawić markę z najlepszej strony, co przekłada się bezpośrednio na zysk z udziału w targach czy wystawienia stoiska promocyjnego.

Podczas bankietów hostessy mogą zająć się tłumaczeniem, pilnowaniem, by nikomu z gości niczego nie brakło i każdy poczuł się komfortowo. Na koncertach czy imprezach zabawią gości tańcem i towarzystwem, zajmą się dystrybucją gadżetów. „Hostessa Lublin” to coraz częściej wyszukiwana fraza i nie ma się co dziwić. Zapotrzebowanie na tego typu usługi nie maleje, a coraz więcej firm i organizatorów eventów ceni sobie fachową pomoc. Hostessa umiejąca odpowiednio zająć się gośćmi i obsługą wydarzenia to skarb. Zachęcamy do współpracy z agencją PromoGirls, nasze dziewczyny uświetnią każde wydarzenie w Lublinie, a organizatorom pozwolą bez nerwów i stresu osiągnąć zamierzone cele oraz sukces.