Już w najbliższy weekend 13 - 14 sierpnia w Kołobrzegu pojawi się 100 metrowy Water Slide, czyli najdłuższa, mobilna ślizgawka wodna w Polsce. Będzie można z niej korzystać podczas imprezy 4FUN.TV

Water Slide sprowadzony do Polski przez serwis Prezentmarzeń to pierwszy, mobilny „slide”, na którym uczestnicy mogą zjeżdżać, aż na długości 100 metrów. Dzięki wodzie, która krąży w zamkniętym obiegu i odpowiedniemu nachyleniu toru, uczestnicy wodnego ślizgu mogą pokonać długi dystans i oddawać się wodnemu szaleństwu.
Bezpłatna wodna ślizgawka będzie czekała na wszystkich przez cały weekend od godziny 10:00 do 19:00.

Powierzchnia polewana wodą, szybkie ślizgi i niezapomniana zabawa z dawką pozytywnej energii, do takiej wspólnej zabawy zachęca serwis Prezentmarzeń, który zawita z Water Slide w Kołobrzegu przy Alei Nadmorskiej na prawo od mola (przy Sanatorium Uzdrowiskowym Bałtyk). W miasteczku 4FUN, będzie dostępna również najlepsza muzyka i wiele niesamowitych wrażeń muzycznych oraz sportowych.

Zdecydowaliśmy się zapewnić latem tego typu rozrywkę podczas różnego rodzaju imprez plenerowych ponieważ rozwijamy niestandardową markę NIEMUL Extreme Team, której zadaniem jest testowanie szeroko pojętych ekstremalnych atrakcji. Zebraliśmy ludzi, dla których sport to prawdziwa pasja i sposób na życie, zachęcamy również, aby inni włączyli się do zabawy. – komentuje Grzegorz Rożalski z serwisu Prezentmarzeń.