W lipcu 2016 roku w trasę po całej Polsce wyruszyło Mobilne Centrum Szkoleniowe. To pierwsza odsłona programu Tour Szkoleniowy Klubu Zawodowców, przygotowanego przez FFiL Śnieżka SA. W ramach akcji realizowane są bezpłatne kursy dla wykonawców.

Mobilne Centrum Szkoleniowe powstało z myślą o profesjonalistach zajmujących się budową i remontem, którzy nie mają czasu, żeby wziąć udział w kilkudniowych, wyjazdowych zajęciach edukacyjnych. Centrum to nowoczesny, w pełni wyposażony, multimedialny pojazd, który odbywa trasę po całym kraju, odwiedzając miasta i miasteczka.

W ramach kursów uczestnicy zdobywają praktyczną wiedzę na temat produktów FFiL Śnieżka SA, ich aplikacji, najczęściej popełnianych błędów, mogą również wymienić się własnymi doświadczeniami. Dla uczestników przygotowano moduły szkoleniowe obejmujące: szpachle, efekty dekoracyjne, docieplanie budynków, farby oraz drewno.

Jak wziąć udział w szkoleniach Mobilnego Centrum Szkoleniowego? Wystarczy zarejestrować się na stronie klubzawodowcow.pl i śledzić harmonogram spotkań – w październiku 2016 roku odbędą się one na Mazowszu, Śląsku oraz Dolnym Śląsku.
Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem: //klubzawodowcow.pl