Ręcznie wykonane, kolorowe i miłe w dotyku. Możemy zamówić już gotowe lub samemu wykonać przepiękne przedmioty na każdą okazję.

Czym jest polar Minky?

Polar Minky jest materiałem wykorzystywanym do produkcji różnego rodzaju przedmiotów, takich jak kocyki Minky, pościele czy akcesoria dodatkowe. Jest miękki i miły w dotyku, a jednocześnie nie sprawia kłopotów przy skórze wrażliwej. Producent zapewnia, że polar jest wolny od szkodliwych substancji, a to sprawia, że jest idealny dla dzieci oraz osób cierpiących na różnego rodzaju alergie. Jego charakterystycznym znakiem rozpoznawczym są tłoczenia, przeważnie, choć nie wyłącznie, kropki.

Ważne jest, by zwracać uwagę na jakość wykonania tego produktu. Oryginalny materiał, z którego są produkowane kocyki Minky, ma gramaturę ok. 400g/m2 .Tutaj często można usłyszeć krzyk niezadowolenia klientów, którzy natkną się na podrabiane produkty, na pierwszy rzut oka wyglądające dobrze, a za to zdecydowanie nietrwałe przy użytkowaniu. Przez Internet jednak trudno stwierdzić oryginalność w stu procentach – ważnym miernikiem jest także... dotyk. Należy pamiętać, że oryginalne materiały Minky nie tracą swojego kształtu po praniu, a kolor utrzymuje się przez wiele lat, czego nie można powiedzieć o podrobionych produktach.

Co możemy dostać z Minky?

Polar Minky możemy znaleźć pod wieloma postaciami. Wiele firm oferuje z niego pościele, kocyki, poduszki, śpiworki, zabawki i inne akcesoria. Daje to nam szeroki wybór np. przy poszukiwaniu odpowiedniego prezentu dla dziecka.

Polar Minky możemy również znaleźć w produktach przeznaczonych dla starszych osób, bo w sklepach dostępne są nie tylko kocyki dla dzieci, ale i koce i pościele dla większych użytkowników. Przecież jako dorośli również marzymy o miękkiej pościeli, a przyjemny w dotyku materiał może umilić nam niejeden wieczór. Śmiało możemy też sprawić nimi radość żonie lub babci. Produkty Minky to „handmade”, możemy jednak uczynić dany wyrób jeszcze bardziej osobistym: zakupić materiał i samy uszyć coś dla bliskiej osoby.

Sklep internetowy www.makaszka.pl oferuje szeroki wybów kocyków.