Z serii na niepogodę, warto wybrać się z dziećmi do papugarni. "Papuga House" znajduje się przy drodze wylotowej do Wieliczki. To 300 m2 przestrzeni na której znajdziemy mnóstwo ptaków z całego świata.

Idealne miejsce dla osób w każdym wieku, zarówno dorośli jak i dzieci będą zachwyceni. Papugi to bowiem bardzo przyjazne stworzenia. Chętnie jędzą karmę z ręki, siadają na głowie, ramionach i rękach. Duże, małe i w najróżniejszych kolorach, latają wokół, obserwują i same "zaczepiają" ludzi. Niesamowite wrażenia. Dodatkowym atutem tego miejsca jest nieograniczony czas przebywania (w ramach jednego biletu).  


Praktyczne informacje:
- wybierając się do papugarni należy pozbyć się biżuterii (papugi lubią świecidełka), tak więc kolczyki pierścionki i wszelkiego rodzaju ozdoby należy zdjąć przez wejściem,
- wewnątrz znajdują się ławki na których można usiąść i karmić ptaki,
- parking przy papugarni jest bezpłatny.

Podsumowanie:
Szczerze polecamy papugarnię "Papuga House". Wybierając się tam nie byliśmy do końca przekonani czy przypadnie nam do gustu, ale miejsce okazało się niesamowite. Zarówno pięciolatka jak i roczne dziecko nie nudziło się. Dodatkowy plus za bardzo miłą obsługę, która z chęcią odpowie na każde pytanie dotyczące tych pięknych ptaków.


#papugarnia Papuga House #Wyjdźże z dzieckiem #Kraków z dzieckiem