Rynek mieszkaniowy w Krakowie rozwija się z zawrotną wręcz prędkością. Wciąż powstają nowe bloki, całe osiedla, budują się domy jedno i wielorodzinne. Jak grzyby po deszczu wyrastają nowe billboardy reklamujące kolejne i kolejne inwestycje.

Ceny gruntów nie spadają, a szukając lokum dla siebie od mnogości ofert i możliwości dostać można zawrotu głowy. Do wyboru wszak są nie tylko mieszkania nowe, Kraków to olbrzymi rynek wtórny nieruchomości.


Gdzie więc szukać mieszkania w Krakowie? Na co zwrócić uwagę?

Przede wszystkim na to, czego od naszego mieszkania oczekujemy. Jeżeli cenimy sobie bliskość centrum miasta, szkół, przedszkoli, wszelkiego rodzaju uczelni oraz sklepów, sklepików, marketów, punktów usługowych, warto rzucić okiem na mieszkania w dzielnicy Kraków Krowodrza. Dzielnica ta jest doskonale skomunikowana z całą resztą miasta, do wyboru są zarówno autobusy miejskie jak i tramwaje, liczne postoje taksówek. Z Krowodrzy busy prywatnych przewoźników dowiozą podróżnych do wszystkich okolicznych miejscowości. Olbrzymią więc zaletę stanowi dogodne ulokowanie mieszkań i łatwość dojazdu.

Na Krowodrzy kupić czy wynająć można zarówno mieszkania nowe, jak i te z rynku wtórnego. Można przebierać w ofertach mieszkań dużych, wielopokojowych, małych, kawalerek. Każdy znajdzie coś na własną kieszeń i o zadowalających parametrach.

Dodatkowymi atutami dzielnicy są piękne parki przyjazne zarówno dzieciom, czworonogom jak i osobom lubiącym odpocząć w ciszy i otoczeniu zieleni. Nie ma problemu ze znalezieniem w okolicy mieszkania placu zabaw, gabinetu lekarskiego, weterynaryjnego, czy kościoła. Miłośnicy wieczornych eskapad na miasto zadowoleni będą z bliskości Rynku Głównego czy Kazimierza, gdzie barów, lokali, romantycznych i spokojnych knajpek, czy ogródków piwnych jest co niemiara. Mieszkania w dzielnicy Kraków Krowodrza cieszą się więc ogromnym powodzeniem zarówno wśród rodzin z dziećmi, studentów, przyjezdnych, par szukających swojego pierwszego wspólnego lokum oraz singli. Na Krowodrzy każdy znajdzie coś dla siebie - sprawdż ofertę Geo Grupy.