Kacper, Melchior i Baltazar, pastuszkowie i zwierzęta, a może jeszcze inne świąteczne postacie, dobra zabawa i cenna nagroda — wycieczka niespodzianka!

Toruńska Agenda Kulturalna zaprasza grupy szkolne i przedszkolne do udziału w przebieranym konkursie „Świąteczna Foto-Szopka”, który jest organizowany w ramach odbywającego się 6 stycznia 2017 roku Orszaku Trzech Króli. Przebierzcie się! Zróbcie grupowe zdjęcie podczas Orszaku i wygrajcie atrakcyjną wycieczkę niespodziankę!

Na konkursowe zgłoszenia czekamy pod adresem a.pospieszynska@tak.torun.pl do dnia 13 stycznia 2017 roku, do godziny 12.00. W treści wiadomości należy podać nazwę szkoły, z której jest grupa widoczna na zdjęciu, imię i nazwisko dorosłej osoby zgłaszającej grupę do konkursu, adres, a także kontaktowy numer telefonu. Do 20 stycznia 2017 roku na stronie internetowej Toruńskiej Agendy Kulturalnej ogłosimy zwycięzców konkursu.

Regulamin konkursu dostępny jest pod adresem: //www.tak.torun.pl/pobierz.php?id=216
Zmotoryzowanych uczestników wydarzeń informujemy o możliwości skorzystania z parkingu strzeżonego partnera Toruńskiej Agendy Kulturalnej — Polskiego Związku Motorowego — pod mostem drogowym im. Józefa Piłsudskiego, przy ulicy Bulwar Filadelfijski 11/15.