Większa powierzchnia, prestiżowa lokalizacja, rozbudowana oferta zabiegowa i nowoczesna sala operacyjna. Już niebawem krakowska Klinika VESUNA zaprosi swoich pacjentów do nowej lokalizacji. Nowoczesna siedziba powstanie w biurowcu Hexagon przy ulicy Wielickiej. Otwarcie planowane jest w 2020 roku.

Klinika VESUNA dotychczas prowadziła swoją działalność w dwóch miejscach w Krakowie. Od 2010 roku klienci mogą korzystać z gabinetów w centrum handlowym Bonarka City Center. W 2018 roku otwarta została siedziba przy ulicy Dobrego Pasterza 118C, która zastąpiła wcześniejszą placówkę w C.H. Krokus.


Kilkanaście multimedialnych gabinetów i sala operacyjna

Nowa siedziba Kliniki VESUNA w biurowcu Hexagon przy ulicy Wielickiej zostanie otwarta już w 2020 roku. Dzięki powierzchni ponad 400 mkw. będzie ona jedną z największych tego typu placówek medycznych w mieście. Kilkanaście multimedialnych gabinetów dla lekarzy i kosmetologów zostanie wyposażonych w ultranowoczesne urządzenia medyczne oraz high-tech. Wśród nich znajdzie się również sala operacyjna, dzięki której rozszerzona zostanie dotychczasowa oferta zabiegowa kliniki. Zmotoryzowani klienci będą mogli również korzystać z bezpłatnego parkingu na około 20 miejsc postojowych bezpośrednio przed wejściem do kliniki.

Nowoczesność blisko serca miasta

Nowa siedziba Kliniki VESUNA zlokalizowana będzie w Podgórzu - historycznej dzielnicy miasta, doskonale skomunikowanej z centrum i pozostałymi częściami Krakowa. Dodatkowo, bliskość miejskiej i zewnętrznej obwodnicy ułatwi dojazd nie tylko mieszkańcom Krakowa, ale również pacjentom z innych miast.

- Od ponad 10 lat upiększamy i przywracamy pewność siebie pacjentom z Małopolski, Śląska i innych regionów naszego kraju. Rosnące zainteresowanie wśród nowych, ale także i dotychczasowych klientów to powód do dumy, ale także motywacja do dalszego działania. Nowa, większa klinika, pozwoli rozbudować ofertę zabiegową i świadczyć usługi z zakresu medycyny i ginekologii estetycznej, laseroterapii, chirurgii, dermatologii, kosmetologii oraz wielu innych dziedzin zdrowia w jeszcze lepszych i bardziej komfortowych warunkach. To milowy krok w rozwoju naszej kliniki - mówi Wojciech Konstanty, dyrektor zarządzający w Klinice VESUNA.

Otwarcie Kliniki VESUNA w krakowskim HEXAGONIE planowane jest w połowie 2020 roku. Wraz z rozpoczęciem działalności w nowej lokalizacji, zamknięta zostanie placówka w Bonarka City Center.