Lato trwa już w pełni, słoneczna pogoda i wysokie temperatury będą nam towarzyszyć przez najbliższe kilka miesięcy. Jednak upały nie są obojętne dla naszego organizmu - nie tylko czujemy się wtedy zmęczeni, ale również nasza skóra doświadcza ich negatywnych skutków. Jak więc zadbać o to, aby była pełna blasku, a także sprawi, aby wyglądała młodo i świeżo o każdej porze dnia?
 
Odpowiednie nawilżenie naszego ciała, szczególnie w wakacje, jest niezbędne do zachowania napiętej i promiennej skóry. Przebywanie na zewnątrz w pełnym słońcu czy w klimatyzowanych pomieszczeniach, powoduje jej nadmierne wysuszanie i negatywnie wpływa na jej wygląd. Jest wiele sposobów, dzięki którym możemy zadbać o jej kondycję. Oto wybrane z nich.
 
Kremy, olejki i maseczki
 
Każda skóra jest wyjątkowa i wymaga innej pielęgnacji. Dla jednych osób sprawdzą się lekkie, odżywcze kremy a dla innych bogate w witaminy olejki naturalne. To jedne z podstawowych metod dbania o naszą cerę, które pomogą zachować jej jędrność i witalność. Niestety działa ona tylko na jej powierzchnię i aby osiągnąć naprawdę olśniewający efekt, trzeba poświęcić dużo czasu na odpowiednie i kompleksowe nawilżenie.
 
Ochrona od środka
 
W drogeriach mamy dostępną szeroką gamę suplementów diety i witamin, które mają pomóc naszej skórze od środka i sprawi, że stanie się ona świeża i promienna. Jednak w rzeczywistości same suplementy nie wystarczą, i trzeba zadbać również o jej wygląd zewnętrzny, co wiąże się z dodatkowym czasem, który musimy poświęcić na pielęgnację.
 
Infuzja tlenowa - idealne rozwiązanie
 
A gdyby można było dogłębnie odżywić naszą skórę, a efekty pojawiały się od razu i trwały przez dłuższy czas? Dzięki zaawansowanym zabiegom kosmetycznym jest to możliwe. Innowacyjna metoda polegająca na infuzji tlenowej sprawia, że jest ona pełna blasku i jędrności, wszelkie cienie i przebarwienia są mniej widoczne, a zmarszczki zniwelowane. Dodatkowo jest ona dedykowana wszystkim rodzajom skóry i osobom w każdym wieku.
 
- Zabieg INTRACEUTICALS opiera się na technologii hiperbarycznego tlenu, za pomocą którego do skóry, pod ciśnieniem, wprowadzane są składniki aktywne, zawarte w indywidualnie dobranym serum, nałożonym za pomocą specjalnego aplikatora w wybrane miejsce na ciele. Zwiększa on ilość kwasu hialuronowego co wpływa na poprawę konturów naszej twarzy, a także zauważalnie ją liftinguje. Zabieg ten zapewnia również odpowiednie nawilżenie, przywracając nam blask i świeżość - tłumaczy mgr kosmetolog Emilia Dawiec.
 
- Technologia ta jest całkowicie bezpieczna i nieinwazyjna, nie powoduje żadnych skutków ubocznych, a efekty są widoczne już po pierwszej wizycie dodaje. Dla najlepszych i długofalowych rezultatów zaleca się wykonanie serii zabiegów w ilości od 3-6 raz w tygodniu- dodaje.
 
***
Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii VESUNA to profesjonalne gabinety działające w krakowskim centrum handlowym Bonarka oraz w nowej lokalizacji, przy ulicy Dobrego Pasterza 118C. Od początku istnienia gwarantuje swoim pacjentom tylko skuteczne i bezpieczne technologie oraz preparaty posiadające zarówno polskie, jak i światowe certyfikaty. Bezpieczeństwo, najwyższa jakość usług oraz innowacyjne metody i najnowsze trendy medycyny estetycznej plasują Klinikę Vesuna wśród najlepszych tego typu placówek w Polsce.