Z systemu iLumio korzysta coraz większa ilości hoteli w całej Polsce. Do grona klientów dołączył hotel Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej oraz położone nad polskim morzem hotele Almond i Rosevia. Produkt krakowskiej spółki Ailleron, zaczyna rozwijać się również na rynkach zachodnich - iLumio został właśnie uruchomiony w szwajcarskim hotelu Alpenhof.

System iLumio to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na nowoczesną obsługę gości hotelowych i efektowne zarządzanie pracą całego hotelu. Z jego udogodnień korzystają już klienci hotelu Rosevia. Goście do swojej dyspozycji dostają iPady z zainstalowaną aplikacją iLumio. Dzięki niej mogą bardzo szybko skontaktować się z obsługą poprzez chat, zaplanować w kalendarzu udział w hotelowych eventach, zarezerwować stolik w restauracji, wizytę w SPA czy najlepsze miejsce przy basenie - szybko i bez konieczności wychodzenia z pokoju. Od czerwca iLumio będzie też dostępne dla gości hotelu Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej, należącym do jednej z największych sieci hotelowych na świecie InterContinental Hotels Group, a od lipca w hotelu Almond w Gdańsku.

System iLumio jest odpowiedzią na aktualne trendy w branży hotelarskiej i oczekiwania coraz bardziej wymagających klientów. Nieustanie rozbudowujemy nasz produkt i dostosowujemy go do indywidualnych potrzeb każdego klienta w zależności od jego oczekiwań. Często są to pomysły bardzo oryginalne, którym staramy się zawsze sprostać. Dzięki temu gość hotelowy może cieszyć się komfortem użytkowania, a obsługa hotelu profesjonalnym zarządzaniem.” - mówi Justyna Michalczyk, Dyrektor Zarządzająca iLumio.

System iLumio został doceniony także za granicą. Z jego rozwiązań możemy już korzystać w szwajcarskim hotelu Alpenhof. Zintegrowanie systemu z lokalnym biurem obsługi turystycznej czy stacją narciarską wraz z mapą wyciągów to tylko niektóre z wielu oryginalnych udogodnień, które dzięki iLumio oferuje hotel. W bibliotece filmowej goście mają możliwość oglądania zdigitalizowanych na tę potrzebę filmów z pierwszej połowy XX wieku o Zermatt - miejscowości, w której znajduje się hotel. Dodatkowo gość będzie mógł sterować automatyką pokoju, dostosowując oświetlenie czy temperaturę z poziomu aplikacji, mając równocześnie dostęp do wielu międzynarodowych kanałów telewizyjnych.

„Rozwijamy się i rozszerzamy naszą działalność na rynki zagraniczne. Obecnie zrealizowaliśmy projekt dla klienta ze Szwajcarii, ale prowadzimy również rozmowy z hotelami w innych częściach świata, jak Niemcy czy Dubaj. Branża hotelarska na całym świecie  coraz bardziej dostrzega potencjał nowoczesnych systemów, co przyczynia się do osiągania kolejnych sukcesów spółki Ailleron. Ekspansja na nowe rynki wzmacnia jeszcze bardziej naszą pozycję i stwarza możliwości pozyskiwania kolejnych partnerów biznesowych.” - mówi Grzegorz Młynarczyk, Wiceprezes Ailleron SA.

O Ailleron

Ailleron SA (połączone firmy: Wind Mobile i Software Mind) jest ekspertem w budowaniu pionierskich produktów i innowacyjnych rozwiązań technologicznych, umożliwiających jej klientom dodatkowy rozwój oraz uzyskanie przewagi rynkowej poprzez zwiększenie potencjału sprzedaży. Produkty skierowane są zarówno do szeroko pojętego sektora finansowego, jak i telekomunikacyjnego oraz hotelarskiego. Flagowe rozwiązania firmy to między innymi:

LiveBank – www.livebank24.com – wirtualny oddział banku, umożliwiający obsługę klientów w kanale wideo (Live Banking), zawieranie transakcji i natychmiastowe reagowanie na potrzeby klientów. Zaawansowane rozwiązanie, wypełniające lukę między Internetem, a wizytą w placówce. Lider rynku wirtualnej bankowości na jednym z najbardziej rozwiniętych rynków bankowości online.

iLumio – www.ilumioapp.com – system interaktywnej obsługi gości hotelowych, będący równocześnie multimedialnym centrum rozrywki. Oferuje gościom nowy standard komfortu, a hotelom efektywne narzędzie sprzedaży usług. Nowoczesność technologiczna iLumio stawia go w czołówce światowych rozwiązań. Produkt wybierają największe światowe sieci hotelowe, a w Polsce 80% nowo budowanych hoteli 4/5*. System wdrażany jest również w szpitalach, na stadionach czy w centrach konferencyjnych – wszędzie tam, gdzie istotny jest dostęp do bieżących informacji oraz rozrywki.

Ringback Tones – wydajne i skalowalne platformy umożliwiające operatorom komórkowym oferowanie usługi Halodzwonek, czyli muzyki, reklam lub informacji w miejscu sygnału oczekiwania na połączenie. Produkt One Ringback, jako pierwszy na świecie, umożliwia efektywną synergię uczestników rynku muzyki cyfrowej, przynosząc im wymierne korzyści.
Rozwiązania Ailleron zostały wielokrotnie docenione m.in. na FinovateFall w Nowym Jorku, EFMA Digital and Mobile Excellence czy European Business Awards. Spółka zatrudnia ponad 350 najwyższej klasy ekspertów i prowadzi wdrożenia na terenie Unii Europejskiej, Bliskiego Wschodu, Północnej Afryki, Ameryki Północnej oraz Australii.