Targi to nie tylko spotkania, degustacje i rozmowy z licznymi wystawcami, ale także specjalnie przygotowane dla uczestników - praktyczne warsztaty. W tym dniu odbędą się na scenie warsztaty  m.in. "Ślub jak z bajki" z dekoratorką weselną,  "Dekorowanie słodkości", "Umowy weselne - na co zwrócić uwagę" nie zabraknie także nauki pierwszego tańca i wiele, wiele innych ciekawych atrakcji dzięki którym wyniesiecie praktyczną wiedzę!
Poza tym na Targach znajdziecie strefy:
- Uroda -gdzie będą konsultacje m.in z kosmyczkami, pokazy makijaży ślubnych i wieczorowych,
- Fit- gdzie dietetycy i trenerzy pomogą Wam stworzyć plan zdrowej diety i zestawu spersonalizowanych treningów, znajdziecie tam też stoiska ze zdrową żywnością,
- Dziecko - dmuchane zabawki i animacje dla dzieci zajmą maluchów na długie godziny,
- Moda - salony i sklepy z odzieżą wieczorową i ślubną.
W trakcie Targów odbędzie się pokaz mody wieczorowej, mody męskiej i pokaz sukien ślubnych.  Będziecie też mogli posmakować nie tylko smacznych ale i pięknych drinków oraz zobaczyć pokaz barmański. Targi osłodzi degustacja tortu oraz Loteria Główna z cennymi nagrodami! Każdy uczestnik przy wejściu otrzyma los - który ma szansę wygrać np. bony zniżkowe na zakup sukni ślubnej o wartości 1500 zł, bony zniżkowe na drink bar, bony na tort, a także biżuterię, zestawy kosmetyków, sesję zdjęciową, zabiegi kosmetyczne i masę innych nagród, które każdemu się przydadzą!

Klika słów o biegu
Nieważne, czy jesteś przed, czy po ślubie, czy uprawiasz sport systematycznie czy tylko rekreacyjnie- wystarczą buty sportowe i ślubna kreacja. Jeżeli nie masz własnej kreacji, to żaden problem , bo w pakiecie startowym znajdziesz nie tylko numer startowy, ale także dla Pań welon a Panów muszkę.

Biegniemy w szczytnym celu - dochód z pakietów startowych przeznaczymy na projekt Karolina Waleczna - który finansuje leczenie chorej na raka młodej ostrołęczanki. 

Dystans będzie na tyle krótki ( 1000 m)  by dosłownie każdy mógł pobiec. By dodać dreszczyk rywalizacji dla pierwszych trzech osób na mecie będą czekały cenne nagrody. Nagrodzeni zostaną też Ci co zadbają o swój strój ślubny!  Przed biegiem odbędzie się oficjalna rozgrzewka, którą poprowadzą trenerzy fitness.
Pakiet startowy to koszt 20 zł w tym uczestnik otrzyma atrybut biegu (welon lub muszkę, numer startowy, "coś na ząb" od firmy Melvit by odzyskać siły po biegu oraz liczne niespodzianki).  Zgłoszenia do biegu należy wysłać na: targislubnelove@wp.pl (imię, nazwisko, data urodzenia), ale jeżeli ktoś zdecyduje się w dniu biegu na start również będzie mógł wziąć udział - jego numer startowy zostanie wtedy wypisany ręcznie, Nie gwarantujemy, że wystarczy pakietów startowych dla wszystkich, którzy zapiszą się w dniu biegu - więc lepiej zróbcie to już teraz!    
Bieg to dobra, szalona zabawa w szczytnym celu! Bądźcie tego dnia z nami! Liczymy na Was, wasze stroje i pozytywną energię!
Honorowy Patronat nad biegiem objął Jerzy Grabowski, Przewodniczący Rady Miasta.Zapraszamy do przyłączenia się do naszej charytatywnej akcji osoby i firmy, które chciałyby nas wesprzeć przy organizacji biegu lub ufundować nagrody!

Kontakt dla wystawców i sponsorów: targislubnelove@wp.pl / tel. 666-059-154  lub tel. 535-360-060.