Tanie testy na ojcostwo z zachowaniem najwyższych standardów jakości


Ekonomiczna polityka cenowa jaką przyjęła firma Geneticus sprawia, że jest ona w stanie zapewnić swoim pacjentom najtańsze testy ojcostwa na rynku, utrzymując przy tym najwyższe standardy jakości. Laboratorium wykonujące analizy może pochwalić się licznymi atestami, które potwierdzają rzetelność przeprowadzanych badań genetycznych. Laboratorium pracuje na najnowocześniejszym sprzęcie i najlepszych odczynnikach, a wśród swoich współpracowników posiada cenionych specjalistów z kraju i z zagranicy.

Wysyłkowy test na ojcostwo dostępny w całej Polsce


Wszystkie analizy wykonywane są w polskim, certyfikowanym laboratorium z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu, że Geneticus nastawiony jest na realizację badania głównie drogą wysyłkową, jego oferta ma ogólnopolski zasięg oraz  gwarantuje pełną dyskrecję i anonimowość. Pacjent za pośrednictwem czata, maila lub telefonicznie zamawia zestaw do domu lub innego dowolnego miejsca, np. do pracy, a następnie pobiera wymaz z policzka od siebie i dziecka i odsyła z powrotem. Wysyłka zestawu jest bezpłatna, bez względu na miejsce, z którego zamówienie zostało złożone. Po kilku dniach pacjent otrzymuje jednoznaczną odpowiedź  – badany mężczyzna jest biologicznym ojcem dziecka, albo nim nie jest.

Tradycyjne wymazy można oczywiście zastąpić innymi próbkami: szczoteczką do zębów, maszynką do golenia, chusteczką higieniczną z katarem, kilkoma sztukami włosów wyrwanymi razem z cebulkami, niedopałkiem papierosa czy zaschniętą na skrawku materiału plamą krwi. Na powyższych przykładach lista przedmiotów możliwych do wykorzystania w teście na ojcostwo (tzw. mikrośladów) się nie kończy.


Więcej informacji:  www.geneticus.pl lub pod nr. tel.: 575 347 086