Oświetlenie domu wyrażające Twoją osobowość? Tani i prosty sposób na odświeżenie czterech ścian? Z paskami LED marki ART oszczędnie i z pomysłem zmienisz swoje najbliższe otoczenie. Technologia LED nie tylko efektywnie obniży rachunki za prąd, lecz także efektownie oświetli dom i jego wyposażenie.

Paski LED dyskretnie podkreślą charakter pomieszczenia, tworząc przyjemną atmosferę. Zastosowane na zewnątrz zminimalizują ryzyko potknięcia na przydomowej ścieżce. Z powodzeniem można stosować je w większości pomieszczeń.
 
Są giętkie i elastyczne, a miejsce montażu jest zależne tylko od inwestorów. Sprawdzą się w trudno dostępnych lokalizacjach, ponieważ ich wymiana nie będzie konieczna przez długi czas. Ich odporność na czynniki zewnętrzne jest wyrażana za pomocą dwucyfrowego stopnia ochrony IP (International Protection Rating). Pierwsza cyfra (0-6) oznacza wytrzymałość na ciała obce, druga (0-8) stopień zabezpieczenia przed działaniem wody.

ART 4200850 to przykładowy pasek LED o stopniu ochrony IP20, który sprawdzi się w miejscach, gdzie nie ma wilgoci. Ma 5 metrów długości oraz 8 milimetrów szerokości. Jest przeznaczony do użytku wewnętrznego i świeci ciepło-białą barwą światła. Z kolei model ART 4201460, o mocy 6W i stopniu ochrony IP65, można zastosować w miejscach podatnych na działanie kurzu i wilgoci.

Wspomniane paski, dzięki nowej technologii wydajnych diod LED SMD 2835, charakteryzują się bardzo wysoką wydajnością. Przy poborze energii 6W/m zapewniają dwa razy większą wydajność świetlną niż tradycyjny pasek LED, oparty na diodach SMD 3528 i charakteryzujący się poborem energii 4,8W/m.
 
Duża różnorodność dostępnych rozwiązań sprawia, że każdy inwestor bez trudu dobierze produkty odpowiednie do potrzeb. Oświetlenie LED charakteryzuje się też bardzo wysoką trwałością. Diody LED pracują średnio 25 razy dłużej niż tradycyjne żarówki. Pobierają też niewiele prądu w trakcie włączania.
 
Wszystkie produkty oświetleniowe marki ART objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta. Ceny pasków LED zaczynają się już od 5 PLN brutto za 1 metr.
 
O marce ART
 
ART to dynamicznie rozwijająca się marka, która oferuje szeroki asortyment produktów akcesoryjnych IT, RTV, oświetleniowych i eksploatacyjnych do urządzeń drukujących. Na polskim rynku istnieje od ponad 10 lat. Generalnym dystrybutorem marki ART w Polsce jest firma Multioffice Sp. z o.o. z Krakowa.