Czekoladziarnio-lodziarnia sieci Choice po raz kolejny zdobyła prestiżową nagrodę w konkursie Sweets & Coffee Awards. Rok temu marka została najlepszą cukiernią oraz najlepszą lodziarnią działającą w sieci, tym razem laury zdobył lokal w Bramie Pomorza w Chojnicach

Choice stanął w konkursie w szranki z najlepszymi cukierniami i lodziarniami, ocenianymi podczas tegorocznej edycji konkursu Sweets & Coffee Awards. To jedyne w Polsce wydarzenie w branży gastronomicznej, skupiające się na słodkiej stronie rynku. – To także wyjątkowa okazja promocji najlepszych firm i lokali w Polsce, uhonorowania pracy i osiągnięć nie tylko właścicieli, ale także personelu – mówi Marta Załęska, dyrektor zarządzająca MJM Group, który jest właścicielem Choice, a także marek: Broaster Chicken, Efez, Road American Restaurant, Benvenuti in Italia i Yogo by Choice.  

Spośród zgłoszeń z całej Polski komisja konkursowa złożona z prelegentów i panelistów Forum Rynku Kawiarni - Lodziarni - Cukierni Sweets & Coffee 2016 wybrała najpierw finalistów konkursu, a następnie zwycięzców poszczególnych kategorii. Rozstrzygnięcie rywalizacji oraz wręczenie nagród nastąpiło pod koniec maja podczas uroczystej gali na zakończenie forum w warszawskim Sheratonie.

- Chociaż to już kolejna nagroda dla Choice, jesteśmy pod wrażeniem uznania ze strony branży. Dodatkowo idzie ono w parze z uwielbieniem klientów do naszej marki, co chyba najlepiej świadczy o jakości oferowanych przez nas słodyczy – dodaje Marta Załęska.  

W Polsce wyrobów z sieci Choice spróbować można obecnie w 7 lokalach: we Wrocławiu, Legnicy, Jeleniej Górze, Świdnicy, Pile, Chojnicach i Kaliszu.