Cechą charakterystyczną Eko-Osiedla przede wszystkim są mieszkania w szeregówkach, łączące w sobie wygodę domu oraz mieszkań w budownictwie wielorodzinnym.

Co ciekawe, do końca lutego br. wybrane lokale mieszkalne w tym stworzonym przez Eko-System kompleksie nabyć można z atrakcyjnym rabatem. Wszystko za sprawą promocji, która ruszyła 11. stycznia.

Przykładowo, tylko teraz dwupoziomowe, narożne mieszkanie o powierzchni 50,89 m2 z przynależącym do niego ogródkiem o wielkości 72 m2 dostępne jest w cenie 235 000 zł, co oznacza upust w wysokości 15 000 zł.

Jeszcze większy rabat, sięgający 20 000 zł, uzyskać można na mieszkanie o pow. 61,29 m2. W tym wypadku również mamy do czynienia z narożnym lokalem na dwóch poziomach oraz własnym ogrodem (o wielkości 112 m2). Ostateczna cena wynosi tu 291 000 zł.

Zakupów z całą pewnością nie warto odkładać na ostatnią chwilę. Ogromne zainteresowanie Eko-Osiedlem sprawiło bowiem, że mimo, iż promocja ruszyła zaledwie kilka dni temu, to dziś dostępne są już tylko dwa ostatnie mieszkania. Co istotne, termin ich odbioru przypada na maj 2016 r.

Na koniec warto wspomnieć, że większość pozostałych, nieobjętych promocją mieszkań w zabudowie szeregowej na białostockiej Bagnówce, dostępnych jest w ramach programu „Mieszkanie dla Młodych”, a płatności dostosowywane są do indywidualnych potrzeb i możliwości nabywców.