Tytułu „Zasłużony dla ANWIL S.A.” to prestiżowe wyróżnienie przyznawane pracownikom spółki w trzech kategoriach za całokształt wzorowej pracy zawodowej, szczególne osiągnięcia zawodowe oraz wzorową postawę społeczną. W tym roku – ze względu na półwiecze istnienia spółki – wszyscy (15 osób) nominowani do tego zaszczytnego odznaczenia – otrzymali je w trakcie...

Gala „Zasłużony dla ANWIL S.A.” była jednym z punktów obchodów 50-rocznicy powstania spółki, przypadających w 2016 roku. Dlatego po raz pierwszy w historii imprezy uhonorowani w jej trakcie zostali nie tylko pracownicy, którzy dołączyli do elitarnej grupy „Zasłużonych dla ANWIL S.A.”, ale także jubilaci, obchodzący w bieżącym i ubiegłym roku 25-, 30-, 35-, 40-, 45-, a nawet, jak to miało miejsce w przypadku pana Waldemara Sekleckiego, 50-lecie pracy zawodowej oraz osoby przechodzące na rentę lub emeryturę.

Pan Jacek Podgórski, Prezes Zarządu ANWIL, przemawiając do licznie zgromadzonych gości – na Sali Centrum Kultury Browar B zasiadło niemal 500 osób – powiedział m.in., że sukces ANWIL-u zbudowany jest na fundamentach codziennej pracy wszystkich pracowników, zarówno tych, którzy pozostają aktywni zawodowo, jak i tych, którzy zakończyli już pracę na rzecz spółki oraz podkreślił, że to ludzie byli, są i będą kluczową wartością ANWIL-u.

Uroczystość uświetniły występy dziewczęcego zespołu tanecznego Classic oraz recital Anety Figiel.

Gościem specjalnym Gali „Zasłużony dla ANWIL S.A.” był Prezydent Miasta Włocławek – pan Marek Wojtkowski.