Przedpremierowe pokazy gogli wirtualnej rzeczywistości - PlayStation®VR w największych miastach w Polsce 
Wejdź do świata wirtualnej rzeczywistości i poczuj rozgrywkę tak realistyczną, jak nigdy dotąd. Najnowsze gogle wirtualnej rzeczywistości PlayStation®VR będą już wkrótce dostępne do przetestowania na przedpremierowych pokazach w centrach handlowych, największych miast Polski. W najbliższy weekend (08-09.10.2016r.) ostatnia prezentacja z całego cyklu, wykonanego we współpracy z siecią sklepów Saturn, odbędzie się we wrocławskim Pasażu Grunwaldzkim, gdzie każda chętna osoba będzie mogła poczuć zupełnie nowy wymiar rozrywki i emocji towarzyszących grze przy użyciu PlayStation®VR.

Nowy wymiar rozrywki dla graczy
PlayStation®VR to nowy system wirtualnej rzeczywistości, przeznaczony dla konsoli PlayStation®4 (PS4™), który otwiera wrota do rewolucyjnych doznań z rozgrywki, przenosząc gracza wprost do fantastycznych światów wirtualnych. Dzięki najnowocześniejszemu wyświetlaczowi HD OLED, możliwości śledzenia ruchów głowy w zakresie 360 stopni oraz dźwiękowi 3D, system VR umieszcza użytkownika
„w samym środku” gry, umożliwiając podziwianie niezwykle realistycznego otoczenia
i interakcje z nim. System PlayStation®VR stworzono, aby dostarczyć  wyjątkowego poczucia obecności w grze – można odnieść wrażenie, że zamiast patrzeć w ekran, naprawdę znajdujemy się w świecie rozgrywki.

Najnowocześniejsze rozwiązania
To niezwykle angażujące doznanie całkowicie odmienia to, co nazywaliśmy grą
do tej pory. Gogle zaprojektowano z niezwykłą precyzją i udoskonalono tak, aby były jak najlżejsze i zapewniały wygodę podczas wielogodzinnej zabawy. Można je
z łatwością założyć i zdjąć, a innowacyjność projektu polega m.in. na tym, że ciężar urządzenia jest podtrzymywany na opasce biegnącej w poprzek, przez czubek głowy, co pozwala uniknąć obciążenia z przodu. Dodatkowo, częstotliwość odświeżania wynosząca 120 Hz oznacza, że ekran może wyświetlać nawet do 120 klatek obrazu na sekundę.

Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia możliwości najlepszego systemu wirtualnej rzeczywistości dla graczy.