Idealny ślub bez stresów i nerwów, zapanowanie nad listą gości, ich rozmieszczeniem, dekoracją, kwiatami, zespołem, fotografem, menu i atrakcjami? To możliwe, jeśli do organizacji tego najważniejszego dnia w życiu zaprosimy konsultanta ślubnego. Ewa Condotta, właścicielka firmy Parline, dba, by ten dzień był spełnieniem marzeń Pary Młodej, a nie koszmarem wspominanym długie lata.

Konsultant ślubny, to zajęcie w naszym kraju stosunkowo młode, jednak zdobywa coraz większą popularność. Moda na tego typu zjęcie przyszła do nas z zagranicy, spopularyzowały ją programy w telewizji i kolorowe pisma. Nie dziwi, że Państwo Młodzi mają coraz wyższe wymagania i chcą by dzień ślubu, przyjęcie i wszystkie inne detale, były dopięte na ostatni guzik. Tylko jak się do tego zabrać, jak zalanować wszystkie działania krok po kroku, gdy mamy na co dzień inne zajęcia?

- Dlatego postanowiłam wkroczyć do akcji i przyjść z pomocą wszystkim zagubionym parom, a także osobom, które wiedzą dokładnie czego chcą, ale nie mają czasu zajmować się organizacją takiej imprezy samodzielnie - mówi Ewa Condotta, właścicielka firmy Parline. Idealny Ślub, konsultantka ślubna.

Ewa Condotta zdobywała doświadczenie organizując przyjęcia i bankiety biznesowe, zajmując się turystyką dedykowaną, incentive travels, działając w branży artystycznej i pomagając w organizacji wystaw czy przedsięwzięć artystycznych.

Kiedy przyszło jej zorganizować własny ślub, dla rodziny z Polski i rodziny męża z Włoch, Belgii, przyjaciół z Francji i Wielkiej Brytanii, doszła do wniosku, że musi to być nie tylko przyjęcie, ale również wydarzenie, które zapadnie na długo w pamięci zaproszonych gości.

- Postawiłam na ekstrawagancję, dobry smak i nowatorski scenariusz. Były występy artystyczne, przybliżenie naszej kultury, teatr. Chciałam, by goście poczuli się magicznie i bajkowo. O moim przyjęciu mówi się do dziś - podkreśla E. Condotta.

Pierwszymi klientami Ewy byli głównie przyjaciele, często obcokrajowcy, którzy postanowili zamieszkać w Polsce i tu założyć rodzinę. Teraz chciałaby, aby pasja organizatora przyjęć stała się jej głównym zajęciem. Chce, by każda para, która chce urzeczywistnić swoje marzenia o ślubie nie wahała się i zgłaszała do niej. Wiek i pochodzenie...też nie mają znaczenia. Czy to para z długoletnim stażem, czy świeżo zakochani, Polacy, pary mieszane, pary zagraniczne. Liczą się przede wszyskim pasja i realizacja marzeń Młodej Pary.

- Moja firma współpracuje z zaufaną grupą ludzi, która dzięki bogatemu doświadczeniu i zaangażowaniu będzie pracować na marzenia Państwa Młodych. Przedstawiamy unikalną ofertę, która pozwoli im poczuć się nadzwyczajnie i wyjątkowo. Zajmujemy się organizacją ślubów na specjalne życzenie. Wsłuchujemy się w pragnienia i wizje, próbujemy odszukać i wypracować wspólną drogę, aby razem stworzyć ceremonię marzeń. Ze swojej strony zapewniam Parze Młodej oszczędność czasu i zminimalizowanie stresowi, oraz przede wszystkim niezapomniane przyjęcie, jak z bajki - dodaje.

Ewa Condotta włada świetnie językiem angielskim, francuskim, nieco włoskim. Ograniczenia i bariery językowe nie są dla niej przeszkodą w organizacji ślubu i wyjątkowego przyjęcia.

Rezerwacje, wybór menu, dekoracje, program ceremonii oraz długa lista zadań towarzyszących ślubowi to dla firmy Parline przyjemność. Ostateczna wizja jest konsultowana z Państwem Młodymi. Jedynym ograniczeniem jest budżet. Chociaż, jak mówi Ewa Condotta, spełnionych marzeń nie można przeliczać na pieniądze. Podkreśla, że stara się proponować cenę adekwatną do ceremonii i wymagań Państwa Młodych.

- Chcę by para miała przede wszystkim wyjątkowe wspomnienia, a ja chętnie wychodzę naprzeciw tym oczekiwaniom - zapewnia E. Condotta.

Dzięki pracy konsultantki ślubnej, dzień ślubu stanie się prawdziwą przyjemnością, chwilą zadumy, pozwoli na głębokie przeżycia i doznania. Pomoc jej firmy pozwala na całkowite rozluźnienie i radość w tym dniu. Oferta firmy Parline jest na tyle szeroka, że z pewnością zaspokoi najbardziej wymagające pary.

- W zależności od upodobań Młodej Pary umieściliśmy na stronie kilka pakietów ślubnych, które pomogą w wybraniu właściwej usługi. Zapraszam do korzystania z mojego doradztwa, pasji i energii, którą chcę spożytkować na organizację przyjęcia marzeń.


Pełna oferta dostępna jest na stronie www.idealnyslub.com/oferta
Parline Idealny Ślub
43-384 Jaworze
ul. Bławatkowa 4
tel. 734 48 00 44
kontakt@parline.pl oraz przez stronę i formularz www.idealnyslub.com/kontakt