Spółdzielnia zadbała o to, aby Klienci mogli robić zakupy szybciej i wygodniej. To z myślą o ich komforcie w sklepie zainstalowano cztery kasy samoobsługowe, które sprawdzają się doskonale, jako uzupełnienie tradycyjnej obsługi kas. Może z nich skorzystać każdy, komu zależy na szybkich zakupach. Nowoczesne rozwiązania docenia z pewnością w szczególny sposób młodzi klienci Hali Targowej.

Odwiedzając Halę Targową na Grzegórzkach kupisz wszystkie artykuły spożywcze, jakich potrzebujesz. Sklep Podwawelskiej Spółdzielni Spożywców oferuje swoim klientom niezwykle szeroki asortyment produktów, od wędlin, przez nabiał, wyroby garmażeryjne, słodycze, po napoje i innego rodzaju artykuły spożywcze. Zaopatrzysz się tu również w produkty chemiczne i przemysłowe.

Jeżeli zależy Ci na zakupach w miłej atmosferze Hala Targowa na Grzegórzkach to doskonały wybór. Uśmiechnięty i zawsze życzliwy personel sklepu jest gotów w każdej sytuacji służyć pomocą swoim Klientom. Oto sklep, do którego z pewnością wrócisz nie jeden raz.