brama dwuskrzydłowa wjazdowa ogrodzenie

[ Sprzedam ] Dom i Ogród

Zakońoczne
Cena 250,00 zł do negocjacji
Wygasa Zakończone ( pt 01 mar 2019 09:28:33 )
Kontakt Wyślij wiadomość
505133495
kowalstwokubala@o2.pl
Miejscowość Radomsko (Łódzkie)


1257 0

Brama wyceniana jest indywidualnie zależy to od stopnia trudności wykończenia lakieru pcv proszkowe ocynk montaż transport zamawiamy przez emeil na pomiar realizacja umowa pozdrawiam.


cena 1 metra bramyna do 150 cm wysokości z montażem koszt metra bierzącego 250 zł gięta z płaskownika w podkładzie 
i z profila 280 zł komplet zawiasowo klamkowy w cenie transport ocynk na zamówienie i malowanie proszkowe bardzie trwałe kolory nie ścieralne

Witam firma Kowalstwo Kubala założona w 2003 roku z Radomska nieustannie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Mając na względzie najnowsze trendy w budownictwie poszerzamy swoje umiejetności i doświadczenie   

    Rozszerzamy naszą ofertę starając się zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Nowoczesne wnętrza nie są nam obojętne, współpracujemy z architektami, tworzymy minimalistyczne surowe konstrukcje ale również bardzo rustykalne połączone z drewnem przedmioty.    Obsługujemy duże firmy hale produkcyjne, linie produkcyjne ale również domy jednorodzinne i gospodarcze,pomieszczenia wymagające kwasoodporność.
                
      Nasze produkty cechuje nowoczesny styl, prostota rozwiązań i perfekcyjna jakość wykonania.

       ZANIM ZAMÓWISZ SPRAWDZ FIRMĘ W OPINIACH POPYTAJ PO ZNAJOMYCH UMOWA ZADATEK WYKONANIE WYNAGRODZENIE TO DOBRA KOLEJNOŚĆ

  Firma Kowalstwo Kubala wprowadziła nowe produkty od 2009 roku  balustrad nierdzewnych z profili oraz rur 42.4 mm  łączone z drewnem lub szkłem.

        Produkujemy  Bramy garażowe od 2003 roku oraz bramy przesuwne dwuskrzydłowe na regulowanych zawiasach, furtki ogrodzenia. Wszelkiego typu konstrukcje stalkowe.

 

       Nasze drzwi są z profili 50x50x2mm lub kształtownik c 50mm z poprzeczką, wzmocnieniem oraz ocieplone wełną lub styropianem .

  
   Rygle i zamek stanowią zabezpieczenie przed kradzieżą (Gerda lub Lob - nie chińskie), rama
stalowa, zakotwiona w murze lub na dyble.


      Stoliki -  szkło, drewno nierdzewka łączymy w różne formy. Jadalnie, konferencyjne okolicznościowe do kawy, podnóżki,siedziska z tapicerką na zamówienie każdy materiał.

      Transport, ocynkownie konstrukcji. Proponuję usługę wykonania ocynku ogniowego oraz malowania proszkowego według kolorów z palety ral oraz antyczne srebro, złota, miedź 


Zapraszamy do współpracy pomoc w dostawie wyborze koloru przygotowania konstrukcji do ocynku otwory w profilach kowalstwo kubala radomsko jesteśmy na zumii faceboku google+

      Kociołki na ognisko.
     
       Kociołki -  garnek znany jest od XVI wieku ale przybliżę bardziej współczesną jego postać i przepis oraz rodzaje tych garów, ponieważ podróby chińskie nie są za dobrej jakości .Chodzi oto aby mieć jeden na całe życie a ja to udostępnię i zagwarantuje najlepsze odlewnie w jakich mam zaopatrzenie, staram się poszerzać ofertę o nowe modele. 
     Oferta dla hobbystów i miłośników tej potrawy rozpowszechnieniu tej tradycji pieczenia ziemniaków na ognisku która pochodzi z okolic Zawiercia, Myszkowa, Ogrodzieńca Jura Krakowsko-Częstochowska. Fajna zabawa i konkurencja dla grilla. W Ogrodzieńcu w październiku są zawody na najlepszą pieczonkę w zależności od regionu nazywa się ją: dymfok prażonka, przekładaniec. Pieczonka jest naprawdę pyszna. To bomba kalorii ale można zrobić ją w wersji z małą ilością tłuszczu (ale to nie to samo).pokaż trasę z:
do ul. Krańcowa 133 , Radomsko