Dzisiaj okazuje się, że kwestia ta bardzo się zmieniła – usługi w zakresie jakim jest wynajem busów czy samochodów z kierowcą nie jest już tak droga jak było to wcześniej, całkiem niedawno. Dzisiaj niemal każdy może pozwolić sobie na taki luksus, przynajmniej od czasu do czasu albo chociaż raz w życiu.

Jak twierdzą pracownicy firmy Kraków-Execituve ( www.krakow-executive.com/pl ), oferującej usługi w tym właśnie zakresie, luzie coraz częściej wynajmują samochód z kierowcą nie tylko dlatego, że posiadają więcej pieniędzy i łatwiej jest im je wydać. Chodzi przede wszystkim o mentalność, to właśnie ona się zmienia, to ona powoduje, że człowiek zmienia swoje zachowanie, posterowanie, że zaczyna korzystać z usług z jakich wcześniej nie korzystał że o prostu w ogóle jest w stanie o nich pomyśleć.

W jakim celu ludzie najczęściej zamawiają samochody wraz z kierowcą? Jak twierdzą pracownicy firmy, wszystko zależne jest od aktualnych potrzeb. Bardzo często samochody zamawiane są na przykład na wieczory panieńskie albo wieczory kawalerskie. Często też wynajmuje się je na imprezy integracyjne albo jakieś spotkania biznesowe. Oczywiście najczęściej dzieje się tak kiedy chodzi o przetransportowanie jakiegoś Vipa czy też gwiazdy, które potrzebują nie tylko odpowiedniego samochodu, ale nierzadko również ochrony i zaufanej osoby, z którą będą mogli podczas trasy czuć się po prostu bezpiecznie.

Jak twierdzą przedstawiciele firmy, są oni w stanie zapewnić swoim klientom wszystko czego oczekują – samochody są bardzo luksusowe kierowcy bardzo dystyngowani i przede wszystkim kulturalni. W samochodach znajdują się przeróżne akcesoria i dodatki, które mogą umilać podróż. Nierzadko auta zamawiane są również w celu nie tylko transportu osób indywidualnych, ale również grup osób, które wymagają transportu na przykład z lotniska czy też w jakiekolwiek miejsce jakie tylko zechcą.